PDA

Zobacz pełną wersję : Velky meder

zzzuzka
19-07-2011, 20:31
witam
był ktoś w tym roku w Velkym Mederze i może napisać jakie ceny są tam obecnie?

cieszyniak10
19-07-2011, 20:51
ja nie byłem ale z opowieści wiem, że rewolucji cenowe od zeszłego roku nie było. Noclegi ceny podobne, wstęp na baseny o 1 euro drożej (czyli nie 8 a 9 euro na dzień) ale podobno za to przywrócili zniżki dla emerytów, no i tam gdzie się miszka można próbować załatwiać "zegarek" taniej. Piwo na basenie nadal kosztuje 1 euro więc tak jak w zeszłym roku.

Podobno rozbudowali basen, zrobili jakieś szatnie pod ziemią czy coś w tym stylu...

zresztą z tego co wiem w Cieszynie jest przedstawiciel:
http://basentermalny.pl/index.html

Michał
19-07-2011, 21:06
Od czego masz Google. Na pierwszej pozycji wyskakuje http://www.thermalcorvinus.sk/ceny-vstupne

jan_122
20-07-2011, 15:08
witam
był ktoś w tym roku w Velkym Mederze i może napisać jakie ceny są tam obecnie?

W Mederze jestem trzy razy w roku po tygodniu. Od ubiegłego roku wiele się tam zmieniło na lepsze. Ceny jak- wyżej- znajdziesz na necie. Ceny podawanych posiłków są te same. Można zjeść zupki, golonko, placki,różnego rodzaju ryby (włącznie z rekinem), regionalny Langosz i wiele innych dań. Piwo jest droższe o perę eurocentów niż w sklepie, ale z czegoś hendlowcy muszą żyć.
Ja osobiście kupuję sobie ciemnego Sarisza 12% w Billi i bez problemu delektuję się nim na basenie. Pokoje (apartanenty z pełnym wypos.) w prywatnych posesjach kształtują się od 7 - 12 Eur. Najlepiej poszukaj sobie tańsze (na ul. Ciczowskiej lub Kurtazerskiej, Hwiezdosławskiej) i jeździj zawsze do tych samych. Można po jakimś czasie próbować negocjacji. Każdy najemca zobowiązany jest za dzień pobytu wręczyć bilet -druczek na podstawie którego otrzymasz wejściówkę na basen tańszą o 0,50 eur-centów. Tzw. "zegarki" powinni też mieć wszyscy gospodarze. Jesli nie masz żadnych namiarów, to chętnie pomogę.

tomi71
21-02-2016, 11:56
a są tam jakieś restauracje, czy bary żeby coś zjeść na "na mieście"?
...jutro jedziemy :)

jan_122
21-02-2016, 17:47
Najwięcej restauracyjek jest (od ronda) za Bilą na ul. Svateho Stefana. Z daleka je widać (w stronę kościoła) . Jak jedziesz na baseny to tam też niedrogo zjesz i wypijesz. O tej porze powinny tam być przynajmniej otwarte 3 bary i za zjeżdżalnią na dworze bar rybny. Jedziesz ze Staroniem , czy solo?

tomi71
21-02-2016, 21:24
dzięki za informację, na pewno się przyda :)
podobno z Jasiem jest kiepsko i chyba już z Nim nie pojedziemy :( ...więc zostało solo ...jedziemy do Paxiho.

jan_122
22-02-2016, 08:34
dzięki za informację, na pewno się przyda
podobno z Jasiem jest kiepsko i chyba już z Nim nie pojedziemy .

Masz rację, ale jego syn Łukasz dalej ciągnie ten interes i ma stałe kursy do V.M.
Miłego wypoczynku i moczenia dupek.

- - - Dopisano - - -

Jak jesteś na Dunajskiej, to dochodząc do Dubowej (w stronę basenów) skręć w lewo na Polovnicką i po prawej stronie (za polikliniką) jest fajna knajpka, potem 200m dalej naprzeciw Petofiho (sklepu) jest restauracja ale tam już trzeba mieć grubszy portfel.

DiVision
10-11-2017, 14:07
Dzień dobry,

www.apartamenty-velkymeder.pl - pokoje z własnymi aneksami kuchennymi, łazienka, internet, polska tv. Na stronie wszystkie info. Posiadamy również transport z Cieszyna oraz okolic (choć oczywiście zapraszamy swoimi samochodami - chętnie podpowiem co warto odwiedzić w okolicy V.Meder).

Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Staroń

ps.
"podobno z Jasiem jest kiepsko i chyba już z Nim nie pojedziemy :( "
- na szczęście z tatą jest wszystko w porządku - pokonał chorobę :)