PDA

Zobacz pełną wersję : wakacje 2016

anka382
24-01-2016, 11:03
Czesc jaka miejscowosc polecacie na wakacje nad Polskim Morzem? blisko dworca pkp albo pkp gdyz pojedziemy tam pociagniem badz autobusem, co warto zobaczyć w okolicy, doradźcie

dyszol
24-01-2016, 11:45
Jeśli wybierzesz się na wschodnią część wybrzeża to pomyśl o wycieczce do Kaliningradu i zwiedzeniu muzeum na pokładzie sowieckiego okrętu podwodnego:
https://www.tripadvisor.de/ShowUserReviews-g298500-d544631-r128665675-B_413_Submarine_Museum-Kaliningrad_Kaliningrad_Oblast_Northwestern_Distri ct.html

Gdzie się nie wybierzesz to skorzystaj z tripadvisora i szukaj atrakcji przy jego pomocy.

prałat
03-03-2016, 16:25
http://forum.octaviaclub.pl/files/wakacje_635.jpg

niki90
16-03-2016, 09:01
Zastanawiam się nad Neapolem, to podobno ciekawe miasto. Byłam już we Włoszech, ale w innych miejscach. Kraj niezwykły według mnie, pełen atrakcji, fajny klimat, ludzie serdeczni. Myślałam że w czerwcu loty są o wiele droższe a tutaj widzę że da się tanio :) (...) co sądzicie o tym? wakacje w kraju też mogą być udane ale pogoda jest zawsze loterią, a ja mam ochotę na dawkę słoneczka, poza tym czasem warto zmienić otoczenie, by nabrać siły i energii :)

Mizu1
24-03-2016, 10:45
Może warto zastanowić się nad tym, co warto w ogóle robić podczas wakacji. Ostatnio tutaj (...) przeczytałam interesujący artykuł na ten temat. Wakacje to szczególny czas, zachęcający do eksperymentowania i szaleństwa. Któż z nas nie chciałby zrobic czegoś wyjątkowego podczas urlopu?

kinta
28-03-2016, 08:40
hej a czy ktoś z was korzystał moze z takich portali jak casamundo? chcę w te wakacje mocno ograniczyc koszty w zwiazku z wyjazdem a u nich ceny sa mega niskie. jednak niepokoja mnie takie informacje njak to:(...) nie wiem jak to traktowac...

jorg1975
28-03-2016, 16:10
hej a czy ktoś z was korzystał moze z takich portali jak casamundo? chcę w te wakacje mocno ograniczyc koszty w zwiazku z wyjazdem a u nich ceny sa mega niskie. jednak niepokoja mnie takie informacje njak to: (...) nie wiem jak to traktowac...
Witam, ja parę razy (dokładnie dwa) korzystałem najpierw z Casamundo, za drugim razem Novasol. Byłem na Węgrzech, najpierw wpłaciłem zaliczkę, resztę właścicielce na miejscu. Ja osobiście nic nie mogę zarzucić, po prostu pośrednik. jedyny może dla nas minus,że płacimy wszystko w euro, również zaliczkę, więc albo trzeba posiadać konto walutowe, albo opcję jak ja mam na koncie złotówkowym automatycznej konwersji na waluty.
Pozdrawiam

arek.w
09-05-2016, 19:51
Jakie kierunki w tym roku obieracie? Polskie góry, morze czy zagraniczne wojaże? My z żoną cały czas się zastanawiamy czy zagranica czy Polska. Mi się marzą Bieszczady... cisza i spokój

ceuer
09-05-2016, 19:56
Ojjjjj pojechało by sie na biesy...ustrzyki!! To stolica bieszczad jest!! :)

jagoda-79
10-05-2016, 10:06
Ja w tym roku się wybieram W Bieszczady z rodziną,kolega mi tyle naopowiadał że urlopu doczekać się nie mogę.

ceuer
12-05-2016, 08:41
Przedewszystkim nie ma takiego zgiełku na biesach jak w beskidach czy w zakopcu, to jest duży plus :)