Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

tomi71

1. Skoczyć jak Baumgartner, ale w drugą stronę ...pierwsze podejście

Chorwacja (choć każde miejsce jest dobre). Leżę na plaży pod gwiaździstym niebem i patrzę we Wszechświat. Podnoszę ręce do góry i zdaję sobie sprawę ,że w tym momencie włożyłem je w ...kosmos. Leżąc uniosłem jeszcze nogi do góry i widzę, że moje ręce i nogi sięgają gwiazd. ...i co z tego że mam do nich ileś milionów, czy miliardów kilometrów (może lepiej lat świetlnych) ...i tak to jest kosmicznie daleko. Namówiłem do tego samego moich towarzyszy. Trochę dziwnie na mnie patrzyli, ale spróbowali ...

Updated 21-08-2015 at 13:33 by tomi71

Kategorie
    Uncategorized
  2. Dylematy podatnika i US:)

1. Student dostał karę za przetrzymanie książek w bibliotece i wystąpił z pismem o jej umorzenie ...i karę umorzono. Urząd skarbowy potraktował to jako jego przychód i postanowił opodatkować ...i tak zrobił
    2. Poseł zatrzymany przez policję nie może dostać mandatu, bo ma immunitet, ale urząd skarbowy mógłby go ścigać za to, że nie płacąc mandatu osiągnął przychód, więc wniosek nasuwa się prosty: zapłać podatek od "podarowanej" kwoty
    3. Wybieram się z rodziną na lody jednak ...

Updated 26-05-2015 at 11:37 by tomi71

Kategorie
    Uncategorized
  3. Dobre geny

Znany polski profesor uznany w wielu krajach na całym świecie wyjechał na zaproszenie jednego Uniwersytetu do USA.
    Po serii wykładów na których sale pękały w szwach przyszedł czas pożegnania i konferencja prasowa.
    Padło pytanie: Ile ma pan dzieci? Odpowiedział, że dwójkę. Publika była zaskoczona ...jak to dwoje?
    dlaczego tylko tyle?
    U nas "tacy" ludzie mają nawet po 10 dzieci, żeby swoje dobre geny przekazać i rozprzestrzenić dla dobra kraju i całego narodu. Pan ...
    Kategorie
    co mnie męczy
  4. Ostatnia myśl w życiu jak wrota do Nowego Świata

...a oglądałem sobie "Grę o tron" i w przedostatnim odcinku (czwartego sezonu) ginie dziewczyna Johna Snow'a umierając na jego rękach.

Ostatnie jej wspomnienie to było wspomnienie pięknych chwil, które razem przeżyli, mimo tego, że w końcu stanęli po dwóch stronach barykady. Kochali się, a walczyli przeciwko sobie ...ich światy do których należeli walczyły przeciw sobie. Miłosna historia o zabarwieniu tragicznym jakich wiele można oglądać na deskach tatralnych, ekranach ...i ...

Updated 21-06-2014 at 19:21 by tomi71

Kategorie
    co mnie męczy
  5. III Wojna Światowa znów z udziałem Polski?

Biorąc pod uwagę kolejne wydarzenia pytam: boicie się wojny?

Nikt o tym nie myśli na co dzień próbując odsunąć temat ..a co będzie jak to się stanie faktem?

Czytałem statystyki odnośnie gotowości Polaków do oddania życia za Ojczyznę. Widać że to nie te czasy co kiedyś, nasz patriotyzm obumiera (mój zresztą też już umarł), ale nie ma się czemu dziwić ...to byłaby wojna Sikorskiego i naszego rządu.
    Robią to samo co Kaczyński - wsadzają paluchy nie tam gdzie trzeba ...
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni