Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

tomi71

1. Żyć wiecznie

na początek teledysk

i ten artykuł
    http://odkrywcy.pl/kat,111398,title,Od-2045-roku-ludzie-beda-niesmiertelni,wid,14804345,wiadomosc.html?smg4stic aid=6ee72

nie będę się dziś rozpisywał ...jednak może dam znów do myślenia czytelnikowi.

oglądając film Matrix wydaje się możliwe, że nasze myśli mogą być programowane i ciało w sumie nie jest potrzebne, aby doznawać wszystkich uczuć pod warunkiem ...

Updated 31-07-2012 at 13:29 by tomi71

Kategorie
    Uncategorized
  2. Titanic ...neverending story

Dziś w nocy będzie 100lat od tragedii. Mój dziadek, który urodził sie w 1909roku wspominał, że jak był małym chłopcem to słyszał o zatonięciu jakiegoś wielkiego niezatapialnego statku.
    A przecież każdy z nas w swoim życiu płynie jak ten Titanic napotykając kolejne góry lodowe. Jedne są większe inne mniejsze, jedne omijamy inne taranujemy. Niektóre zostawiają trwałe ślady, a inne przechodzą bez śladu ...zbieramy doświadczenia. W życiu zawijamy do różnych portów z których wyruszamy w kolejne ...

Updated 13-04-2012 at 14:04 by tomi71

Kategorie
    Uncategorized
  3. pasożyt - by Nini song

piosenka fajna nie powiem podoba mi się jednak porusza temat młodzieży która żyje tylko po to by imprezować - NINI.
    Niestety znam takiego NINI.
    Wkurza mnie, że już dorosły facet 26lat żyje tylko po to by chodzić na imprezy, latem trochę popracuje na budowach żeby mieć za co pić i postawić się przed kolegami a zimą żeruje na swoich rodzicach i rodzinie wyłudzając od nich pieniądze albo ich po prostu okradając. Truje się średnio co kilka ...

Updated 20-11-2013 at 17:26 by tomi71

Kategorie
    Uncategorized
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234