Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

sympatyczny

1. 24.12.2015 Wigilia

Dochodzi godzina 17 czas kolacji,życzeń,prezentów.Jestem we Włoszech za plecami jakieś 1100 km.Złożyłem sobie życzenia i zabieram się do kolacji...krakersy zapijam colą i kawą.Cały czas jadę,do celu czyli do szkoły narciarskiej w Rocca di Cambio zostało 500 km.Dostawa expresowa ma być 25 o 7 rano...suszarki do butów narciarskich.Docieram na miejsce zrzucam ładunek i teraz mogę zjeść wigilijną rybkęKilka godzin snu i ruszam do Bolonii gdzie spędzam drugi dzień świąt.W niedzielę ruszam do Mediolanu ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Lokomotywa.

Chodzi za mną ostatnio ten wiersz Tuwima.

Lokomotywa

Stoi na stacji lokomotywa,
    Ciężka, ogromna i pot z niej spływa -
    Tłusta oliwa.
    Stoi i sapie, dyszy i dmucha,
    Żar z rozgrzanego jej brzucha bucha:
    Buch - jak gorąco!
    Uch - jak gorąco!
    Puff - jak gorąco!
    Uff - jak gorąco!
    Już ledwo sapie, już ledwo zipie,
    A jeszcze palacz węgiel w nią sypie.
    Wagony do niej podoczepiali
    Wielkie
    ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Sobota rano...

6:23 na forum kilka zalogowanych osób.Ja wstałem o 5 tylko po co? Do pracy nie jadę,nie mam nic do załatwienia,jeść mi się nie chce.Pije kawę,palę papierosy,przeglądam forum i pomyślałem sobie,że napiszę o tym.
    Miłego Dnia
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Zmiana....czasu czy to ingerowanie w naturę?

Dziś wcześnie wstałem,zmiana czasu i zastanawiałem się nad tym,czy pociąg wyjeżdżający ze stacji o godz.2:30 po zmianie czasu z 3:00 na 2:00 wyjedzie jeszcze raz
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Ucieczka...

Zimno,pada deszcz i tak sobie myslę,że uciekłbym "stąd" gdzieś,gdzie nie ma światła,ludzi słychać szum drzew.Nie chcę słuchać wiadomości,które czasem mimowoli do mnie docierają,nie chcę załatwiać spraw urzędowych,nie chcę polityki.Nie chcę zakazów,nakazów,procedur,nie chcę głupoty.