Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim

1. Rok po wypadku – stabilizacja

przez w dniu 24-05-2012 o 06:48 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Minął już ponad rok od wypadku. Fizycznie czuję się bardzo sprawny, naprawdę daję sobie nieźle radę. Wczoraj rano jechałem z Lipowca do Skoczowa moim Stormem wałami. Przy zaporze jest jedyne problemowe miejsce – wjazd na murek przy zaporze. I oto mogłem zrobić coś co dotąd było nieosiągalne – zejść z wózka i samym tylko joystickiem kazać mu wjechać, bez dodatkowych kilogramów. Dał radę. Ja też. Wózek jest obecnie na sprzedaż, zakonserwowałem go dokładnie, sprawdziłem baterie i nie chcę ...
  2. Chodzę !!!!!!!

przez w dniu 11-05-2012 o 23:21 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Dla zainteresowanych – śmigam Wam ja ! Nie potrzebuję już kul, nie potrzebuję wózka ! Jestem w stanie zrobić dobrych kilka kilometrów po mieście z lekkim ledwie zmęczeniem – ostatnio zrobiłem około 6-u i było ok. Fakt, dalej mam problem na schodach, ale jest dobrze. Mam z Opieki załatwioną rehabilitację w DPS-ie przy stadionie, u dr. Rottermanna i powiem Wam że daje mi to niesamowicie dużo. Nauczyłem się już prawidłowo chodzić – stawiać stopę pięta, środek, palce, przenosić ciężar ...