Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim

1. Jednym zdaniem, czyli gdy męczy nas jedna piosenka

przez w dniu 04-12-2011 o 19:07 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Zastanawiam się ilu czytelników wie że 8 września 2010 roku, De Mono wydało płytę o nazwie „No stress”. W domyśle nieduża część, bo kto by pamiętał tak dokładnie daty, o ile w ogóle słucha niniejszego zespołu. Otóż moi drodzy na wspomnianej płycie znalazł się singiel „Jednym zdaniem” nagrany w duecie z Anną Dereszowską. Ten oto singiel męczy mnie od rana bezustannie. Znacie to, prawda ? Że jak już zacznie męczyć to nie przejdzie, aż się danej piosenki człowiek nie nasłucha. ...
  2. Tomografia, sąd, KTOŚ..

przez w dniu 24-11-2011 o 00:22 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Paweł był na rzeczonej tomografii i wczoraj odebrał wyniki. Zatoru płucnego nie ma! Jest co prawda inne schorzenie, ale już nie takie groźne, a przede wszystkim – nie śmiertelne.
    Paweł był w sądzie 22ego. Sprawa została jednak przeniesiona na 22ego grudnia z pewnych względów. Paweł ma ważone zdanie na temat wyroku, powiedzmy 50/50 %.
    Paweł ostatnio odbył długą rozmowę z Przyjaciółką.
    Wskutek tej rozmowy Paweł podjął się kolejnych odważnych zmian w swoim życiu i stylu bycia. ...
  3. Sąd, studio, zmiany.

przez w dniu 30-10-2011 o 22:28 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    No to się porobiło. Korzystając z wrodzonej umiejętności do autopromocji Paweł znalazł producenta ! Jest to małe i nieznane studio – Dirty B Studio. Grunt że wydają moją płytę ! Drodzy Czytelnicy – co tu dużo mówić, jestem tym faktem ogromnie podekscytowany ! To tak jakby ktoś obiektywnie patrząc na Ciebie, bardzo ale to bardzo Cię docenił i uwierzył w to że możesz być kimś ! Co poza tym ? Pomagam mamie w jej świeżo otwartej firmie – kobieta starszej daty i komputery nie chodzą ...
  4. Studio

przez w dniu 04-10-2011 o 23:59 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Odkąd gram, śpiewam i nagrywam, marzy mi się swoje własne, zbudowane własnymi rękami studio nagraniowe. Żeby nagrywać piosenki w warunkach lepszych niż mały pokój z dobrym, choć naprawianym mikrofonem. Żeby w końcu mieć warunki do chociażby nagrania czegoś w duecie, mieć do tego możliwości sprzętowe przede wszystkim. I masz, stało się – pomówiłem z gospodarzem i bez problemu udostępnił mi pomieszczenie w piwnicy. Pomieszczenie okazało się być dość przestronne – około 20 m2, a niski (2m) ...
  5. Cztery kółka na czterech kółkach, czyli wyprawa bo Multivana T4

przez w dniu 04-10-2011 o 07:25 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Brat stwierdził że żeby łatwiej było mnie transportować, i żeby nie trzeba było za każdym razem składać mojego wózka i dźwigać te 120kg (nieraz tylko we 2 osoby), kupi sobie Multivana T4. Znaleźliśmy w internecie ogłoszenie w dobrej cenie, tyle że daleko – bo aż w Brodnicy, na drugim końcu Polski. Po namysłach i konfrontacjach z innymi ogłoszeniami bliżej, stwierdziliśmy że jednak warto się przejechać, i tak oto w sobotę gnaliśmy przez Polskę starą Safraną – ja, brat, szwagierka i drugi ...
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni