Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

tyranek07

1. I po świętach

No to zaczęło się .Ledwo sobie dobrze pojadłem po tygodniu przerwy dobrze się napiłem i to nie tylko kawy ,przyszedł czas na zimny prysznic. Podwyżki ,podwyżki wszystkiego co tylko można a zarobek licząc inflacje ani drgnął a wręcz nieco stopniał. Powiedzcie ludziska jak tu dalej żyć .Akurat dochody mojej rodziny nie są najtragiczniejsze i wiem że ludzie mają o wiele mniej , wiec nie rozumiem jak oni wiążą koniec z końcem tego malutkiego sznurka.Czy ktoś z rządzących zastanowił się jak ludziom ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Dla Mimi@ PONIEDZIAŁEK

Jak chcesz dziewcze tak masz.

Wczoraj jak to w Niedzielę - jadłem ,jadłem i jadłem-paluszki(solone) i czekałem na propozycję czegoś smacznego z minionej niedzieli.Oczywiście prócz nic wielkiego mi do głowy nie przyszło.AAAA dziś Poniedziałek więc zasiadam przy klawiaturze i dalej marzę o czymś wyjątkowym jak werthers oryginal
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Rozmyślania nad jedzeniem.Czyli co by tu tak dobrego zjeść.

Jeśli ma ktoś jakieś wyuzdane dania to poproszę o przepis albodam się namówić . Dziś zaliczyłem (korzystając z przepięknej pogody) kiełbaskę z grilla . Super smakowało-polecam szczególnie w listopadzie.Co prawda trochę listków czereśni uświetniło smak potrawy ale sam pobyt na świeżym powietrzu był bardzo wskazany. A co wyście dziś dobrego zjedli?
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Niedziela

Niedziela:

Co by tu tak:
    Czym jest dla mnie niedziela.
    Zwykłym powszednim dniem -Nieeeeee
    Dzionkiem ,który służy do odpoczynku -poniekąd tak ,chyba ,że siedzę, leżę,jem,próbuję zasnąć albo co najgorsze -myślę o spacerku.
    Czasem ,który można spędzić przy komputerze- no trochę czas stracony na głupoty za wyjątkiem tego bardzo nielubianego momentu coniedzielnego płacenia rachunków
    A gdyby tak przyszli znajomi-fajnie spędzony czas ,ale nic z odpoczynku ...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Siedzę:)

Siedzę sobie siedzę i myślę ,że nic tym siedzeniem nie stworzę pożytecznego.
    Stoję i stojąc pomyślałem ,że choćby nie wiem jak się fajnie stało jest to męczące.
    Leżę ,w krzyżu mnie boli ,oczy bolą od zaglądania w telewizor i też się męczę.
    Wstaję i pomykam na spacer .Wszystko by było fajnie gdyby z miejsca do którego dotarłem jakiś życzliwy sąsiad przywiózł maje zmęczone truchło do domu autem. Krótko mówiąc spacer też jest męczący.
    Jem -smaczne to i ładnie wygląda (chleb ...
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni