Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

jackbenes

1. na sen

wokół ciemność i tylko jasność z ekranu bije przedemną,cisza..Sobota,impreza,multum decybeli i spoconych ciał..Gdzieś tam w oddali w niejednym lokalu..U mnie cisza,nastrój dostosowany odpowiednio pod pogodę..Strach przed niewiadomą,lęk przed nieznanym..Szukam snu który pomoże mi odpocząć i ten moment po przebudzeniu kiedy ból ustępuje,poezja..Co tym razemNic,zwykły obraz liter poskładanych w jakieś tam wyrazy ułożony w zdania,po prostu pustka..
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Postanowienia..

W ch.. poszły gdzieś bo zapał mam ale rzadko z nich korzystam,częściej myślę swoimi kategoriami..Jest sobota ta pora lato a ja stukam jak dekiel po klawiaturze i nie chcę nigdzie wychodzić jeśli byłaby ona..Choć ci co mnie znają wiedzą że mnie w domu nie powinno być o tej porze..I też nie jestem,korzystam z neta komuś w przeliczeniu myślę bedzie darmo..szukam ogółem,sam już nie wiem czego,chyba nie znajdę nigdy..
    Kategorie
    Uncategorized
  3. s1

Forma duszy leku kiedy ciało i umysł spływają już do ścieków..Kiedy oczy zachodzą już mgłą kiedy nic zrobić nie możesz i choćbyś chciał złapać pion to kolana się gną..U mnie tylko melancholia tu bo dla ludzi mam na codzień kilka dobrych słów i uśmiech z rana znów..a tak bez wierszyków bo samo się mi to zaczęło dziwnie układać tak to lecę,se bilecik kupiłem,wygodnie usiadłem i patrzę jak wszystko wiruje gdy wpadam w łuk..Oczywiście ja grzeczny i uśmiech zawsze na twarzy,tylko uwaga bo gryzę,bezpański,parę ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. jestem cd

Jestem i cierpię mam dużo czegoś każda to widzi,ten zwrok ale nic z tego,nie uszczypnę krzty to takie poprane..Ja widzę to w Twych oczach,Ty w moich widzisz prawdę i w tym tkwi poządanie i mimo wszystko kocham ale nie tym razem Kochanie..
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Jestem..

Gdzieś tak,mijam się na chodniku,ulicami przechadzam..
    Gdzieś we mgle znikła cała moja desiderata,wszystko zresztą znika..
    Ja też sam jak kamień w wodzie przepadam..
    Wszystkie postanowienia pomięte leżą w koszu,raczej na wysypisku już,tam gdzie te poprzednie,tam też będą leżeć następne..
    Im większy zapał w coś tym większy huk potem a ten aż odbija się echem..
    Póki co piję kawę,nie cieszy mnie już jak kiedyś ten poranek,wszystko pozostało szare..
    Jestem.. ...
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni