Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

jackbenes

1. /

świat się zmienił..
    dzięki i narazie,
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Depresja

Dawno nic nie pisałem w tej kategorii.Parę latek temu.Parę przemian wcześniej.Parę stresów mniej,parę szczęść więcej.Mniej więcej.Pisząc wtedy czułem każdą literę na całym ciele.Bo ja już jestem taki (byłem znaczy),że lubię każde słowo dobrze przyodziać i tchnąć życie.Jestem ojcem każdej litery,panem języka i jego charakteru.
    Depresja..
    Tak,moje 2 kropki,święte 4ever.
    Depresja..
    Że nie było z kim porozmawiać przed tym wszystkim.
    Jak ważna jest ta ostatnia rozmowa..Bardzo ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. na sen

wokół ciemność i tylko jasność z ekranu bije przedemną,cisza..Sobota,impreza,multum decybeli i spoconych ciał..Gdzieś tam w oddali w niejednym lokalu..U mnie cisza,nastrój dostosowany odpowiednio pod pogodę..Strach przed niewiadomą,lęk przed nieznanym..Szukam snu który pomoże mi odpocząć i ten moment po przebudzeniu kiedy ból ustępuje,poezja..Co tym razemNic,zwykły obraz liter poskładanych w jakieś tam wyrazy ułożony w zdania,po prostu pustka..
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Postanowienia..

W ch.. poszły gdzieś bo zapał mam ale rzadko z nich korzystam,częściej myślę swoimi kategoriami..Jest sobota ta pora lato a ja stukam jak dekiel po klawiaturze i nie chcę nigdzie wychodzić jeśli byłaby ona..Choć ci co mnie znają wiedzą że mnie w domu nie powinno być o tej porze..I też nie jestem,korzystam z neta komuś w przeliczeniu myślę bedzie darmo..szukam ogółem,sam już nie wiem czego,chyba nie znajdę nigdy..
    Kategorie
    Uncategorized
  5. s1

Forma duszy leku kiedy ciało i umysł spływają już do ścieków..Kiedy oczy zachodzą już mgłą kiedy nic zrobić nie możesz i choćbyś chciał złapać pion to kolana się gną..U mnie tylko melancholia tu bo dla ludzi mam na codzień kilka dobrych słów i uśmiech z rana znów..a tak bez wierszyków bo samo się mi to zaczęło dziwnie układać tak to lecę,se bilecik kupiłem,wygodnie usiadłem i patrzę jak wszystko wiruje gdy wpadam w łuk..Oczywiście ja grzeczny i uśmiech zawsze na twarzy,tylko uwaga bo gryzę,bezpański,parę ...
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni