Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Komentarze na blogach

1. Avatar Iwi
    To nie pustka ale samotność.....wszystko jednak kiedyś ma swój koniec.......
  2. Avatar Paralelka
    Dodam jeszcze, żeby było jasne... Nie chodzi mi o miłość damsko męską tylko o miłość, która jest wokóół nas i której częścią jesteśmy. Widocznie jeszcze tego nie czujesz. Wtedy czujesz pustkę Pozdrawiam cieplutko.
  3. Avatar Paralelka
    Pustka jest oznaką braku miłości... dobrze Cię rozumiem
  4. Avatar myszta
    a może ta miłość jest już i czeka.....
  5. Avatar konwalia
    ...nie szukaj miłości

ona przyjdzie do Ciebie cichutko na palcach.
    owinie Cię niebem i porwie do tańca..
    ona siądzie na Tobie jak koliber płocha,
    wtedy powiesz sobie, ze naprawdę kochasz...

nie goń za miłością raz się tylko żyje
    im bardziej jej szukasz,tym lepiej się kryje
    ona przyjdzie do Ciebie cichutko na palcach.
    owinie Cię niebem i porwie do tańca....

6. Avatar Isabelka
    Znajdziesz jak nie będziesz szukał. Skup się na teraźniejszości a nie na gdybaniu. Reszta sama przyjdzie. A jeśli czujesz, że jesteś na rozdrożu i nie wiesz gdzie iść to zaczekaj czas sam Cię poniesie tam gdzie trzeba. To co robimy w życiu na siłę nie okazuje się dla nas dobre. Skoro siedzisz a nie powinieneś to może to właśnie ta chwila przepowiadająca zmiany...
  7. Avatar mimi@
    Dżeki forju :)

[video=youtube;f1f9mmSXRxA]http://www.youtube.com/watch?v=f1f9mmSXRxA[/video]
  8. Avatar mimi@
    Początek wpisu skojarzył mi się z wierszem:
    [B][I] nagle
    wycinasz się
    z pomieszanych form ulicy
    wypukłością nóg
    twarzy

zbliżasz się - pół
    mijam cię - pół

jakże mi szkoda
    tej zawsze jednej strony nie widzianej!
    odchodzisz - pół
    ruch innych
    kroi cię
    w coraz drobniejsze
    kawałki

nic mi z ciebie nie zostało
    nagle [/I][/B] (Białoszewski)

Jesteś! ale zawsze pół...
  9. Avatar boski_skromny
    to może skok na bungee?
  10. Avatar jackbenes
    Nikt nie jest doskonały
    Szalony
  11. Avatar mimi@
    Na litość boską! Nie podreśla Ci błędów? [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/IMG]

Ja się przyglądam... fajny jest! :D Ciekawe czy też robi takie byki? :P
  12. Avatar Delicja
    Bo to nie jest takie proste zrozumieć siebie. Po każdym "upadku" trzeba wstać i iść dalej, zadać sobie kilka pytań i znaleść na nie odpowiedź. Błędne koło trzeba przerwać.Jeżeli otaczamy się ludzmi którzy ciągną nas na dno powinniśmy zerwać z nimi kontakty i pomyśleć że jest to taki "tramwaj zwany okazją"
  13. Avatar jackbenes
    kiedy ja siebie już przestaję rozumieć....
  14. Avatar Delicja
    powoli zaczynam Cię rozumieć..........
  15. Avatar konwalia
    W domu pełnym łez
    Może jesteś sam
    i czekasz Tak wolno tu płynie każdy dzień
    Może tego chcesz
    Może jeszcze siebie nie znasz...

Każdy z nas robi błąd
    Czeka aż przyjdzie ktoś
    Kto wypełni nam świat
    Każdy z nas cierpi, bo
    Wierzy, że przyjdzie ktoś
    Kto ukoi nasz strach

Co może przyjść tego nigdy nie wiesz
    Za całe zło przestań winić siebie
    Wiarę masz, siłę masz by zmienić to...
    Updated 06-05-2012 at 23:35 by konwalia
  16. Avatar jackbenes
    mimi@ tak właśnie ma być - cały ja
  17. Avatar mimi@
    Nic z tego nie wiem... :lol: Piszesz jak Hendrix... :lol:
  18. Avatar jackbenes
    trochę zdziwiony ale dzięki dzięki na pewno z czasem się coś jeszcze pojawi kiedy przyjdzie na to pora póki co pozdrawiam
  19. Avatar konwalia
    DESIDERATA
    Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu - pamiętaj jaki pokój może być w ciszy. Tak dalece jak to możliwe nie wyrzekając się siebie, bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi. Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchaj też tego co mówią inni, nawet głupcy i ignoranci, oni też mają swoją opowieść. Jeśli porównujesz się z innymi możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze będą lepsi i gorsi od ciebie. Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami. Wykonuj z sercem swą pracę, jakakolwiek by była skromna. Jest ona trwałą wartością w zmiennych kolejach losu. Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach - świat bowiem pełen jest oszustwa. Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty, wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie pełne jest heroizmu. Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć: nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Przyjmuj pogodnie to co lata niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości. Rozwijaj siłę ducha by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie. Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni. Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Jesteś dzieckiem wszechświata, nie mniej niż gwiazdy i drzewa, masz prawo być tutaj i czy jest to dla ciebie jasne czy nie, nie wątp, że wszechświat jest taki jaki być powinien. Tak więc bądź w pokoju z Bogiem, cokolwiek myślisz i czymkolwiek się zajmujesz i jakiekolwiek są twe pragnienia: w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swą duszą. Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami ciągle jeszcze ten świat jest piękny. Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy.
    Updated 23-04-2012 at 15:16 by konwalia
  20. Avatar mimi@
    No to pozostaje Ci odkryć w sobie te [I]desiderata[/I] i je pielęgnować, za nimi podążać... :rolleyes:
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni