Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Uncategorized

Entries with no category

1. jestem cd

Jestem i cierpię mam dużo czegoś każda to widzi,ten zwrok ale nic z tego,nie uszczypnę krzty to takie poprane..Ja widzę to w Twych oczach,Ty w moich widzisz prawdę i w tym tkwi poządanie i mimo wszystko kocham ale nie tym razem Kochanie..
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Jestem..

Gdzieś tak,mijam się na chodniku,ulicami przechadzam..
    Gdzieś we mgle znikła cała moja desiderata,wszystko zresztą znika..
    Ja też sam jak kamień w wodzie przepadam..
    Wszystkie postanowienia pomięte leżą w koszu,raczej na wysypisku już,tam gdzie te poprzednie,tam też będą leżeć następne..
    Im większy zapał w coś tym większy huk potem a ten aż odbija się echem..
    Póki co piję kawę,nie cieszy mnie już jak kiedyś ten poranek,wszystko pozostało szare..
    Jestem.. ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Przyjżyj się

Już?
    I czemu się tak tyle patrzysz?
    Przecież to nie ja,to on.
    Choćby temu,że ja nie palę
    On to ma natomiast w dupie..
    Ja wzrok czysty,niewinny z nutką bólu..
    On zaś winę wypisaną ma na twarzy i zadawania bólu jest..
    Niby nic,a coś w nas jest..jak dokładniej przyjżysz się..
    Kategorie
    Uncategorized
  4. huśtawka

z jednej strony dolina potępiony wśród żywych by odbić się i złapać pozytywną energię na tyle odrazić się do swej podłości by potem spaść z podwójnym hukiem i wrócić do niej jak do swej kochanki,jak wierny pies..
    Wszystko szlag trafił nienawidzę się męcząc swe ego okaleczając niszcząc..I tak się podniosę by znów potem upaść-machilny tryb błędnego koła a ja się kręcę,nie to świat się kręci ja stoję...czas stanął
    Kategorie
    Uncategorized
  5. desi c.d'erada

samozaparcie-naprawdę lekko nie ma w tym temacie ale z biegiem czasu coś pięknego z biegiem czasu i wtedy dopiero doceniana cecha
    szczegóły-te najmniejsze najważniejsze,ile to od nich zależy później..
    muzyka-sama w sobie jak kobieta mi bliska lekiem na całe zło,a gdy już przy kobiecie-jest daleko ale i blisko zarazem,trzeba to zmienić jak dla mnie za daleko
    minęło parę dni i..
    mam moc,syn marnotrawny wraca!
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni