Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Uncategorized

Entries with no category

1. Nowości

Z nowości na ten tydzień to... w lidlu majóm koszyki. Na reszcie zmądrzeli.
    Sasasa
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Mężczyźni

3. Grypnie

Jeso, ale okropna grypa panuje w mym domu. Wychodzi na to żem jedyna zdrowa osoba
    Jak na razie oczywiście, bo jak znam wirusy grypy to może się to zmienić
    Jakem pojechała z rodzicami (bo ich najbardziej zmogło) do szpitala żeby doctory sprawdziły czy na płuca nie siadło i czy to faktycznie tylko grypa. Wiecie, ze starszymi ludźmi nigdy nic nie wiadomo, to tak szczerze mówiąc na izbie przyjęć w ogóle się nie przejęli.
    Czy by to była ptasia grypa czy świńska - zero ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Sosik

Ale żech se dzisio pyszny sosik wymaszkieciła, aż sie Wóm muszym pochwolić
    Tak więc:
    Duży jogurt naturalny + duża łyżka majonezu - wymiyszać. Do tego wycisnąć 3 duże ząbki czosnku - wymiyszać. Doprawić solą i pieprzem. I na koniec duża garść sera typu gouda, startego na dużych oczkach. Wymiyszać i sos gotowy. Teraz już tylko trzeba uwarzić brokuła, odcedzić, polać sosikiem i gotowe!

Pyyyyychaaaa
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Dym z kominów leci

Wybrałam się wieczorem na spacer żeby przemyśleć kilka spraw. I... głupi pomysł to był
    Dotlenić się miałam, a się jeszcze potrułam
    Ale w sumie widać, że zima już powoli się kończy. Dym z kominów leci jakby mniej intensywnie. I jakoś tak mniej śmierdzi. Może to też przez pogodę, śnieg sypie. A może też i przez to, że ludzie nieco zmądrzeli i nie wrzucają do pieca co i jak popadnie.
    W sumie to i tak nie ma co narzekać. Niedawno byłam w Krakowie tam to dopiero mają zabawy dymne ...
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni