Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Komentarze na blogach

1. Avatar klaudia88
    mam podobnie nie martw się
    od małego chodziłam z pilotem po domu i śpiewałam, teraz to już jestem za stara ale kocham muzykę i śpiewać, pomimo iż kompletnie nie umiem

lubię czytać ciekawe blogi, sama prowadzę :-)

tylko warto marzyć i na niektóre rzeczy nigdy nie jest za późno - pamiętaj
  2. Avatar Iwi
    hehe nie wiadomo czy to kiedys już nastąpiło....
  3. Avatar MoniEm
    I co? Upiekłaś?
  4. Avatar konwalia
    Moni,może nie wszystko jeszcze stracone,może są jeszcze marzenia,które da się spełnić...a może Twoim dzieciom uda się dokonać tego,co dla Ciebie było nie do zdobycia...Owszem za pieniądze kupi się absolutnie wszystko,ale z drugiej strony kto ich nie ma,a posiada talent,ambicję i ciężżżzko pracuje osiągnie czasem więcej ,niż ktos-komu podano wszystko " na tacy ".Dużo zależy też od rodziców,aby właściwie pokierowali talentami dziecka,a potem...może przyjdzie taka chwila,że będziemy siedzieć wśród publiczności i patrzeć ze łzami szczęścia w oczach,jak nasze dziecko wzrusza i zachwyca ludzi swoim talentem...tak ,jak w czasie tej cudownej piosenki rodzice Michała...

5. Avatar MoniEm
    Oczywiście, że są rzeczy ważniejsze od pieniędzy -
    Klucz do szczęścia leży w tym, aby cieszyć się tym, co mamy, a czego być może na co dzień nie doceniamy - jak np. zdrowie, rodzina, przyjaciele, praca...
  6. Avatar Krisgw
    A może niekoniecznie to los jest niesprawiedliwy, tylko my tacy jesteśmy? nie potrafimy docenic tego co los nam daje i żądamy ciągle więcej i więcej? Z tego wpisu można wywnioskować, że pieniądze są najważniejsze, a chyba nie są... pieniądze są tylko środkiem niezbędnym do przetrwania w otaczającym nas świecie, wystarczy, że będzie ich tak w sam raz, może być nawet ciut mniej niż by się chciało, byle by było gdzie spać, co zjeść i tyle, więcej nie trzeba, są ważniejesze rzeczy :)
  7. Avatar ukweli
  8. Avatar wronka
    Moni zgadzam się z Tobą chyab w Święta najbardziej się cieszę jak widzę radość na buzi mojego dziecka, jak czekamy razem na aniołka, jak odpakowujemy prezenty.
    Dzieci dają nam szansę na radość z małych rzeczy, z tego że jest się razem , że jest piękna choinka
  9. Avatar wronka
    tak te wigilijki w pracy - dobrze że u mnie już się skończyły, to dzielenie się opłatkiem z ludżmi którzy nie chcieli tego robić, to sztuczne pojednanie na 2 godziny.

ja też dołączam się do życzeń, dużo radości, miłości , razem spędzonych chwil, poczucia tej magii świąt która daje nadzieję na lepsze , daje nadzieję na lepsze

Jest taki dzień bardzo ciepły, choć grudniowy;
    dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
    Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich.
    Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski..
    Niebo ziemi, niebu ziemia,
    wszyscy wszystkim ślą życzenia.
    Drzewa ptakom, ptaki drzewom.
    W wiewie wiatru płatkom śniegu.
    Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku;
    Dzień, zwykły dzień, który liczy się od zmroku.
    Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem.
    Dzień, piękny dzień, dziś nam rok go składa w darze.
    Niebo ziemi, niebu ziemia,
    wszyscy wszystkim ślą życzenia.
    A gdy wszyscy usną wreszcie
    moc igliwia zapach niesie.
  10. Avatar konwalia
    Wigilijki w pracy-dla mnie to był koszmar,bo ileż razy można słuchać,że jesteśmy jedną,wielką rodziną,podczas gdy wszyscy wiedzą,że jest wręcz odwrotnie-targowisko obłudy i fałszu brrr...
    A jeśli chodzi o wrednych ludzi to nie dalej jak wczoraj miałam z jedną taką do czynienia i pomyśleć,że składała przysięgę Hipokratesa,że będzie służyć ludziom,wszyscy ludzie w poczekalni byli zbulwersowani jej zachowaniem,a mnie tak zatkało,po tym,jak mnie potraktowała,że miałam ochotę z płaczem uciec jak najdalej...

...ale takie są uroki życia,wczorajszy dół zniknął i najważniejsze,że idą Święta,wszystkim zdołowanym i nie tylko życzę więc dużo uśmiechu,radości i samych miłych chwil W Święta oraz na każdy dzień naszego życia
    Updated 18-12-2012 at 22:55 by konwalia
  11. Avatar dżeki
    chyba u większości tak przed świętami ;| ale niedługo nowy rok i jakby wszystko można od nowa :)
    dzięki za życzenia i tego samego tobie :)
  12. Avatar krilady.
    Wygląda dość prosto mam w planie kiedyś go zrobić... ........kieeeedyś.......
  13. Avatar Iwi
    Nie wiem, ale znając dociekliwość synka to mogła być kobieta
    Zresztą panów w przedszkolu jak na lekarstwo
  14. Avatar MoniEm
    Tak, tak, czytałam - cytat jest przedni! Gratuluję synka
    P. S. Czy to na prawdę była "baba"
  15. Avatar Iwi
    A u mojego synka w przedszkolu nie było Mikołaja tylko - cytat " Baba przebrana.."
  16. Avatar MoniEm
    I rzeczywiście, kupię kilka par rękawiczek i bydzie git

Dziękuję za rady
  17. Avatar MoniEm
    Cytat Napisał uongo
    I gratuluję debiutu!
    Dzięki za kfiotki
  18. Avatar wronka
    my mieliśmy takie długie rękawiczki że sięgały prawie łokci więc nie spadały
  19. Avatar uongo
    I gratuluję debiutu! :kwiatek:
  20. Avatar uongo
    Kup zwykłe, ale ze 3 pary i wymieniaj na spacerze, jak przemokną. ;) To je malutki i do kapsy wlezie. ;)
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni