Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

malgoska282

1. Nowy dyrektor w szpitalu

Odnośnie nowego dyrektora i moich dzisiejszych przemysleń,chcę coby to więcej ludzi przeczytało,wiec i tu wklejam.
    Mam nadzieje że moze jednak coś się zmieni,bo po dzisiejszym " spacerku" po szpitalu twierdzę ,że jest tam do bani organizacja ( (dezorganizacja raczej śmiem twierdzić) Poszłam z córą ze skierowaniem do szpitala bo brzusio boli,na chirurgi pani doktor od razu po przebadaniu na obserwacje niech ja przyjma,ublagałam coby może jej usg i badania zrobili może nie bedzie ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Ciąg dalszy wieczornych przemyśleń mamy niedoskonałej

Rozmawiając dziś z pewną mila panią i widząc jak spogląda na moje paznokcie dochodzę do pewnych wniosków... Od początku.
    Doszłam do wniosku,że dzieci to jednak zmieniają wszystko. Kiedyś nie włozyła bym za nic dresu,nie było mowy o chodzeniu na płaskim obcasie ,wyjściu bez kompletnego makijażu,bez zrobionych paznokci,no i oczywiście włosy,obowiazkowo idealnie ułozone. Cóz teraz zdarza sie w dresie wyjsc na zakupy z nałozonym tylko pudrem ( żałuję tego tylko w momencie gdy stojąc przy ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Wieczorne przemyślenia mamy niedoskonałej.

Tak sobie właśnie siedzę i myślę sobie jak to jest ,że codziennie sprzątam i choćbym robiła to nawet 2 razy dziennie to i tak wieczorem jest bałagan I w zasadzie jak to jest,ze w domu jest codziennie coś do roboty( przynajmniej ja tak mam) nie da się wszystkiego zrobić tak coby siąść i powiedzieć wsio porobione.Albo brudne podłogi albo kuchnie ogarnąć albo pokój dzieci( to by trza tak najlepiej wszystkie zabawki do wora i fruu przynajmniej nie miały by czym zołzy bałaganić).
    I tyle ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Poplątane...

Odbierając świadectwo, nie bardzo wiedziała co ja czeka w niedługim czasie, a miało wiele się wydarzyć w jej życiu. Skończyła 22 lata ,miała chłopaka ,z którym była zaręczona, plany wspólnie spędzonego życia i to wszystko.
    W 2 miesiące po ukończeniu szkoły udało się jej znaleźć pracę, swoja pierwsza w życiu pracę, może nie był to jakiś szczyt marzeń ale zawsze były z tego jakieś pieniądze. Okazało się że musi wyjechać na 10 dni na szkolenie. Bała się, przecież nigdy nie była sama daleko ...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Czas

Nie jest to mój tekst ,ale podzielę się z wami,myślę że warto się zastanowić nad tym
    To długa opowieść, ale warto ją przeczytać i wziąć do serca....
    Kobieta wraca po ciężkim dniu pracy, zmęczona, podenerwowana, jej synek czeka przy drzwiach.
    Synek: Mamusiu, mogę zadać Ci pytanie?
    Mama: Jasne, o co chodzi?
    Syn: Mamusiu, ile zarabiasz na godzinę?
    Mama To nie twoja sprawa, dlaczego w ogóle pytasz o takie rzeczy?
    Syn: Ja po prostu chcę wiedzieć. Proszę

...
    Kategorie
    Uncategorized