Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Komentarze na blogach

1. Avatar gabi_m1
    Myśmy byli z synem w zeszłym roku usunąć znamię-zalecenie lekarza rodzinnego. Pojechaliśmy na konsultację do poradni chirurgicznej dla dzieci,tam pani doktor wypisała skierowanie na usunięcie znamienia i kazała przyjechać w konkretny dzień i na konkretną godzinę "bo wtedy robią planowe zabiegi". Jak nam kazano tak zrobiliśmy,w umówiony dzień stawiliśmy się w szpitalu i od izby przyjęć zaczęła się bieganina po labiryntach korytarzy szpitalnych. Stanęłam w kolejce przy okienku "planowane zabiegi" (czy jakoś tak) pani wzięła skierowanie i kazała przejść do rejestracji "na poradnię",no więc poszliśmy,tam pani po przeczytaniu skierowania stwierdziła że "to jest z poradni na oddział" i że "mamy jechać na 5 piętro na chirurgię dziecięcą",no więc grzecznie pojechaliśmy na tą 5 a tam pani nas pyta "gdzie macie dokumenty, historię choroby i inne,które wydają panie z izby przyjęć,no więc pytamy pani na której izbie przyjęć załatwimy co trzeba,okazało się że na głównej-czyli tam gdzie byliśmy na samym początku no więc znowu jak niepyszni wróciliśmy na izbę przyjęć i w końcu udało się nam załatwić co trzeba,na chirurgii pani doktor popatrzyła na nas z wyrzutem "bo się spóźniliśmy" tylko jak jej udowodnić że byliśmy w szpitalu pół godziny wcześniej a przez niekompetencję pań spóźniliśmy się ~10 minut
  2. Avatar ukweli
    To ciekawe, że jak CHCESZ się dostać do szpitala, za ch**a cię nie wezmą, odeślą nieprzytomnego. Tak samo wypiszą niedoleczonego. Możesz się przekręcić na progu.
  3. Avatar krilady.
    Nikt nie chce tego tam na górze zmienić, bo się boją, bo "biorą pieniądze, moje pieniądze z renty, k..wy jebane..." /Cygan/
  4. Avatar krilady.
    Jeśli chodzi o kolejki to mi się wydaje, ze to jest spowodowane tymi limitami. Pacjent/badanie kosztuje x zł, NFZ daje na cały rok na to y zł, no i jak to podzielą na cały rok coby jako funkcjonować to wychodzi, że można przyjąć ino 10 czy 20 pacjentów, a więc zapisuje się ich na kolejne..miesiące
    A gdyby tak lekarze (i sprzęt też) pracowali jak na etat? Przyjmuję od 8 do 14 czy tam do którejś tyle ile wlezie... Ja tego nie rozumiem czemu tak by to nie mogło być, no ale kasa, kasa się liczy.
    No i dlaczego u nas np jakieś badanie, wizyta czy też lek kosztuje tyle a gdzie indziej tyle
  5. Avatar Krisgw.
    Myślę, że to się szybko nie zmieni, to jest właśnie dziura w której bezpowrotnie giną nasze pieniądze

Z tym jednym USG właśnie chodzi o nabijanie kolejek, żeby ci bardziej niecierpliwi poszli prywatnie, fakt, że drugie USG kupione za ciężkie pieniądze obrasta w kurz jest nieistotne. Tak samo jest w przychodniach, na fundusz kilkudniowe kolejki, ale prywatnie ten sam lekarz przyjmie cię od ręki.

Pobyt na obserwacji to samo... każdy dzień hospitalizacji to kasa dla szpitala, można zrobić badania i posłać do domu, ale po co? przecież kasy nie będzie. Wiele zabiegów, które prywatnie załatwiane są w kilka godzin (po kilku godzinach pacjent idzie do domu) w przypadku wykonywania za kasę z NFZ jakimś cudem wymagają kilku dni obserwacji.
  6. Avatar malgoska282
    Ja czasem sie mi zdarza jak mom wene,chodx ostatnio wene mom ale czasu brak
  7. Avatar Krzaczek_Malin
    O! Ty piszesz!
  8. Avatar ukweli
    Małgoś dresy są cool, ważne żeby byłe czyste i nieponaciągane. Włosy trza umyć, ale spięte jak najbardziej. Makijaż niepotrzebny, a żeby nie straszyć bladą twarzą, to somoopalacz się przydaje. No paznokcie trzeba czasem wypiłować, ale to ni ma tak często. I czystą, nie najgorszą koszulkę co dzień na oprysznicowane ciało i do dzieła. Ja tak cały czas łażę i czuję się całkiem seksi.
    Od czasu do czasu się pomaluj, bo potem jak zrobisz make up to będziesz trzeć oczy. I cały urok w p***u. hehe
  9. Avatar tomi71
    kiedy mojej żonie przeszkadza wieczorny bałagan, a widzę, że jest już zmęczona (co sie dość często zdarza) wtedy gaszę światło ...i już jest czysto Mogę wtedy zrobić dobrej herbaty i siąść sobie, spokojnie pogadać czy pooglądać sobie razem tv ...albo coś jeszcze
    ...przecież nie mozemy być niewolnikami swojego mieszkania czy domu.
    Żeby mieć dobre z nim wspomnienie trzeba go używać, a nie tylko sprzątać.
  10. Avatar tomi71
    myślę że nie ma co załamywać rąk
    wg mnie ...nie we włosach, ani w paznokciach, czy stroju przejawia się uroda kobiet. Pewnie, że czasem przykuwają uwagę takie odpicowane kobiety jednak tylko na jedno zerknięcie i tyle.
    Wasza uroda wychodzi ze środka ...z oczu i z serca. Ta nie przemija tak szybko, a świeci najbardziej. Każdy kto ją w Was dostrzeże, nie będzie zwracał uwagi na to jak wyglądacie, tylko jak na niego patrzycie, jak się uśmiechacie i jak się do niego odnosicie i będzie patrzył na gesty.
    Dla własnej przyjemności jak sie odwalicie to na pewno to doceni ale myślę, że prawdziwie kochający nie będzie wymagał tego na codzień

A przecież żyje się po to, aby czuć się kochanym, a nie po, aby być "wytykanym"

a z tym oglądaniem kupy ...no cóż ...też tak miałem
    Updated 29-11-2013 at 10:36 by tomi71
  11. Avatar krilady.
    Tym razem wypisz, wymaluj - jo!
    lakier bezbarwny..jakikolwiek lakier ostatnio se wyciągłam kosmetczke...i tydzień później schowałam z powrotem...

I tak się zastanawiam czy to ino jo tako niezguła, że ni mom na to czasu A dopiero móm jedno dziecko....
  12. Avatar wsciekla debride
    hehe i znów czytam siebie;p Ja na paznokcie daję bezbarwny, nie odpryskuje a od razu wyglądają na zadbane. I wystarczy raz na tydzień je szybko przelecieć pedzelkiem. Włosy spięte Ostatnio ciągle tylko takie mam Makijaż ogranicza sie do tuszu i kredki, czasami podkład. Cienie do powiek nakładałam ostatni raz w sylwestra... Cały dzień łaziłam w piżamie... no ale cały dzień liczyłam na to, ze uda się mi zasnać na chwilkę. Nie udało się... Też sobie obiecuję, ze jak mały się urodzi i będę miała więcej sił to wezmę się za siebie... ale to pewnie takie gadanie. Jakoś sił na to brak i czasu. Najchetniej tobym se walnęła stały mejkap, przykleiła tipsy wyprostowała na stałe włosy i wstawała codziennie rano ganc gotowa jak w serialu
  13. Avatar malgoska282
    uspokoiłam się,że nie jest ze mną tak źle skoro też tak macie

Debra też raz w tyg mam w sumie czyściutko i to na krótko
  14. Avatar wsciekla debride
    świeta słowa Zośka
  15. Avatar Zoska
    Małgośka ja też tak ma,więc nie jesteś sama
    A ktoś mi kiedyś powiedział,że w domu w którym są dzieci zawsze jest "bałagan",a jak jest sterylnie czysto to coś jest nie tak
  16. Avatar Iwi
    Ja też odnajduję tu siebie
    Ale już przestałam przejmować się wieczornym bałaganem...no chyba że spodziewam się gości hehe
    Rano też można posprzątać a i energi więcej jest...
    Ty się małgośka w ogóle tym nie przejmuj....szkoda życia
  17. Avatar wsciekla debride
    Hehe jakbym to ja pisała Łazi człowiek cały dzień coś niby robi, coś sprząta a za chwilę znów syf. Zabawki dziecka wszędzie. W obytrzech pokojach, w kuchni, w łazience, ba nawet w spiżarni i na korytarzu. Tym w mieszkaniu i tym przed mieszkaniem. I choćbym nie wiem jak skutecznie je usuwała z tych miejsc to i tak tam uparcie powracają... Jedynie ajk w sobotę z mężem dokłądnie wysprzątam to siadam i myślę. Uff jak czyściutko. A za godzinę znów bajzel....
  18. Avatar krilady.
    Ja ogarniam to co najważniejsze, a rzeczy, które zrobię "dodatkowo" idą mi na plus Nie stawiam sobie mega wysokiej poprzeczki bo bym nie wydoliła
  19. Avatar krilady.
    No właśnie też się zastanawiam......................................
  20. Avatar dżeki
    [IMG]http://www.forum.ox.pl/images/smilies/new11-08/nuda.gif[/IMG]
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni