Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Refleksje inspirowane

Jako, że kurs niemieckiego się zakończył i mam więcej czasu postanowiłam powrzucać tutaj moje wypociny. Czasami jakieś przeczytane lub zasłyszane zdanie, czy też zaobserwowana sytuacja zmuszają mnie do refleksji.
Chciałabym poznać wtedy zdanie innych na dany temat. Dlatego w wolnych chwilach postaram się coś wymodzić. Liczę na to, że podzielicie się ze mną swoimi opiniami.
Z góry uprzedzam, że nie mam zdolności humanistycznych i liczę na wyrozumiałość dla popełnianych błędów:)

Na rozgrzewkę wrzucę coś o napisałam jakiś czas temu. Było to nazajutrz po mojej ostatniej wizycie na dyskotece. Opisane osoby są prawdziwe .

1. Powinnam

przez w dniu 18-07-2012 o 11:58 (Refleksje inspirowane)
    [B]Powinnam...
    [/B]
    Nasze życie dosyć prędko zostaje zdominowane przez to słowo. Na początku jest względnie łatwo, powinnam być grzeczna dziewczynka i słuchać rodziców.
    Później powinnam dobrze się uczyć, słuchać nauczycieli i rodziców. Kolejne powinnam stają się coraz bardziej wymagające. Powinnam skończyć studia i znaleźć dobrą pracę.
    Powinnam (z)robić karierę i/lub założyć rodzinę. Powinnam być cudowną żona, boginią seksu, perfekcyjną panią domu no i najlepszą matką. ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Obraz dyskotekowy

przez w dniu 13-07-2012 o 23:13 (Refleksje inspirowane)
    Koszulka DC, krok w kolanach, fullcap Stoprocent i dyskotekowe lasery...
    Pomieszanie z poplątaniem, styl przeczy zachowaniu...
    Ale wszyscy fajni małolaci tak chodzą,
    skate jest cool, wiec co z tego, ze prawdziwy w życiu na dyskotece się nie pokaże,
    przecież to tylko ubranie, może tworzy się nowy styl...
    Styl dyskotekowych raperów...

Niunia wydęte usteczka..Pasek szerszy niż długość plisowanej spódniczki, w krateczkę, w różu...
    Różowy staniczek wystający ...
    Kategorie
    Uncategorized