Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

starocieszyniok

1. Jaruzel wyciągnął kopyta!

Spawacz uciekł wymiarowi sprawiedliwości! Szkoda, ocenić go musi historia, bo sąd już tego nie zrobi. I proszę mi tu nie pisać, że to był człowiek, że zasługuje na szacunek etc. Dla zbrodniarzy typu Stalin, Lenin, Hitler, Amin Dada czy właśnie Jaruzel, szacunku nie mam! Był zbrodniarzem odpowiedzialnym za śmierć ludzi ( to im się należy szacunek!). Sowiecka kanalia! Tfu!
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Naród :)

[IMG]http://iv.pl/images/48257541128458760502.jpg[/IMG][/URL]
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Tęczowe love.

Zamierzałem napisać o lewicy w Norwegii, Szwecji i Francji, lecz zainspirowany wklejonym na forum filmikiem postanowiłem wpierw odnieść się do działań lewicy w Polsce (acz nie bez kontekstu międzynarodowego).

[B]WHO[/B]

Na początek Światowa Organizacja Zdrowia. Od kilku miesięcy mamy przetłumaczoną książeczkę [I]„Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem”[/I]. ...

Updated 28-08-2013 at 18:54 by starocieszyniok

Kategorie
    Uncategorized
  4. Mim w Cieszynie :)

Od pewnego czasu w Cieszynie pojawia się mim:) Bardzo mnie to cieszy i raduje, ponieważ świetnie pasuje do zabytkowej starówki. W dodatku, zamiast tylko stać, to ciągle pokazuje coś zabawnego. Super, bo to poprawi humor nawet największemu gburowi :P Brakowało tu czegoś takiego:)

[ATTACH=CONFIG]3159[/ATTACH]
    Kategorie
    Uncategorized
    Załączone Miniaturki Attached Images
  5. Pozdrowienia dla służb mundurowych i nie tylko :)

Serdecznie pozdrawiam służby mundurowe (Straż, SM, Policja, SG), pracowników pogotowia, kierowców autobusów i wszystkich innych, którzy będą musieli się dzisiaj użerać z pianą i agresywną hołotą podczas naszego kochanego Święta Trzech Braci :) Trzymajcie się i pamiętajcie, że są ludzie, którzy wiedzą jaką macie dzisiaj nieprzyjemną robotę/służbę.

[ATTACH=CONFIG]3158[/ATTACH]
    Kategorie
    Uncategorized
    Załączone Miniaturki Attached Images
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni