Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Debra

1. Tyle czasu minęło...

Widzę, że forum dogorewa...
    Ciotki chyba poznikały.
    Ale jakby któraś się ostała to może se poczytać.
    Sebul łobuz. W poniedziałek miał małą operację. Stracił zęba, który urósł w szczelinie rozszczepu. Zyskał trzy koronki i zabawkę.
    Ma się dobrze. Chodzi do przedszkola i czasami bywa ciężki. Bardzo. Ma ogólne zaburzenia rozwojowe. Jest w trzech terapiach i jakoś się to kula ku dobremu.
    Ja pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie. Nabrałam ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Czekanie

Gdyby jakaś forumowa Ciocia ciekawa była co Sebulka to informuję, że się nie doczekaliśmy operacji
    Osiem razy była odwołana z powodu kataru... I niestety czas na mniej inwazyjną metodę przeminął... Także przeszczep kości do dziąsła odbędzie się dopiero między dziewiątym a dwunastym rokiem życia. Kość zostanie pobrana z kości biodrowej. Wściekła jestem... Ale cóż tak miało być. Najwidoczniej nie był to jego czas.
    Poza tym wszystko ok. Słyszy świetnie. Mówi bez problemów. Wyraźnie ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Rocznica

W sumie już po północy.... Czyli niech będzie, że wczoraj minęły dwa lata odkąd nasze życie rozpadło się na kawałki. By potem we łzach i nadziei posklejać się do kupy. Dwa lata temu, drugiego września, dowiedzieliśmy się, że nasz wymarzony syn urodzi się z rozszczepem. Pamiętam ten szok , strach i żal. ... Jakby to było wczoraj. Z drugiej strony to takie odległe. Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej... Dwa lata temu nie pomyślałabym ,że tak dzielnie to zniesiemy. Wtedy rozszczep ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Nie kończąca się opowieść...

Sebastian wyzdrowiał. Ustaliliśmy termin operacji na 7.07. Po trzech dniach się rozchorował. Oskrzela.....
    Ma ktoś pomysł jak temu zaradzić?
    Oczywiście operacja odwołana...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Ostatnia prosta niczym maraton...:(

Już miało być dawno po a tu nadal przed...
    Sebulek, na dwa dni przed planowaną operacją dziąsła i uszek, dostał kataru.
    Byłam wściekła, że głupi katar wszystko przekreślił. Jednak następnego dnia okazało się, zę to ni tylko katar. Po kilku dnach wyszło bezobjawowe zapalenie płuc. Zaraz po nim zapalenie oskrzeli. Potem kolejne... Katar nie przeszedł do dziś. Jakaś upierdliwa bakteria siedzi mu w gardle na dokładkę. Odwołane zostały dwa terminy operacji. Dziś dostał kolejny antybiotyk ...
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni