Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Komentarze na blogach

1. Avatar Krilady*
    Pozdrawiam
  2. Avatar Krilady*
    Pamiętamy czasami wspominam i ciepło o Was myślę wirtualnie przesyłam moc uścisków, trzymajcie się dzielnie i ....do przodu!
  3. Avatar Krzaczek_Malin
    Co u Was, jak dzieci? Pisz coś!
  4. Avatar Debra
    Arnika, tak to prawda Ubytek na szczęście nie jest jakis wielki.
    She, dzięki i wzajemnie Do Pl w tym roku się nie wybieram. W przyszłym chyba też nie
  5. Avatar She6L
    Uściskaj i ucałuj dzieci od cioci She Kiedy będziesz w PL?
  6. Avatar arnika
    Cytat Napisał Debra
    Najbardziej w tym wszystkim jednak dołuje mnie to, ze za te 7 lat profesora już tutaj ne będzie. Za kilka lat przechodzi na emeryturę. Będzie dalej operował ale na Florydzie.... Wiem, że są inni specjaliści ale on jest moim cudotwórcą...
    Ale... z drugiej strony pomyśl sobie jak technika cały czas idzie do przodu to za te siedem lat jeszcze większe cuda będą czynić
  7. Avatar Debra
    Niestety blizny pod noskiem są dosyć widoczne. Są bardzo jasne. Póki co nie można z tym nic zrobić. Profesor powiedział, ze jesli chcę to może je wyciąć i poszyć na nowo. Ale to odpada. Nie będę go skazywała na cierpienie przez głupie blizny.
    Najbardziej w tym wszystkim jednak dołuje mnie to, ze za te 7 lat profesora już tutaj ne będzie. Za kilka lat przechodzi na emeryturę. Będzie dalej operował ale na Florydzie.... Wiem, że są inni specjaliści ale on jest moim cudotwórcą...
  8. Avatar Debra
    stres bez końca tak prywatnie
    Niestety do tego czas nie będzie miał jednego zęba. Lewej dwójki. W wieku czterech lat bedzie miał założony aparat na mleczaki. Choć w sumie nie są jakoś specjalnie krzywe ale prawa dwójka wyrosła bokiem. A lewa jedynka jest cofnięta. No i ten aparat poprawi też łuk podniebienia, choć i tak jest świetny
  9. Avatar Krilady*
    Jak przeczytałam pierwsze zdanie to od razu sobie pomyślałam: jakże mi smutno! Ale...w dalsze części jest optymistycznie Wiem, że teraz operacja byłaby lepsza, ale słyszy świetnie, mówi, ogólnie raczej dobrze się rozwija także to...to się zrobi później, a do tego czasu: trzymajcie się!

P.S. A jak tam u Ciebie prywatnie?
  10. Avatar arnika
    Myślałam o Was ostatnio
    Szkoda, że nie udało się z tą operacją, ale cóż tak bywa...
    Przesyłam całuski dla Sebulka, już musi być z niego całkiem duży kawaler
  11. Avatar aga-d
    dzielni
  12. Avatar wronka
    Debra Kochana
  13. Avatar Debra
    hehe Krzoczku dziękizawstydzony: Ty również promieniejesz! Matka trójki dzieci i taka figura!
  14. Avatar Krilady*
    debra, co tam?
  15. Avatar Krzaczek_Malin
    Widziałam mamcie i dzieciaki na żywo, śliczni i uśmiechnięci! Mama naprawde nie dość, że dzielna to i piękna!

Gratuluję chodzenia!
  16. Avatar Krzaczek_Malin
    Zdrowiejcie, ostatnio o Was myślałam.

Cudni jesteście i dzielni! Buziaki!
  17. Avatar Krilady*
    Wiem, że tak naprawdę czas się liczy, ale czasem jakby tego nie przyspieszysz - gdzieś tam wszystko w swoim czasie, co nie znaczy, że macie być bierni Działajcie i trzymajcie się dzielnie
  18. Avatar Debra
    Jeśli chodzi o dziąsło to spokojnie można zaczekać. Ale Sebastian bardzo źle słyszy. Ma 18 miesięcy i dobry słuch jest teraz baaardzo ważny. Już od marca ma na prawdę duży niedosłuch. Ale trudno... cóż począć...
    Bakteria wyleczona.
  19. Avatar Krilady*
    Może nie ten czas? Mały niech zdrowieje a Wy spokojnie czekajcie na dobry moment.... Wiem, że to trudne, ale czasem jest dobrze "zwolnić"..... Na pewno przyjdzie odpowiedni moment, dobry moment.
  20. Avatar łopica
    A ta bakteria wyleczona?
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni