Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Uncategorized

Entries with no category

1. Uwaga na żółty odblask w oku!

Są już wyniki badań Darwina. Na szczęście to nie rak!
    Mały ma bardzo poważną chorobę siatkówki oka. Na szczęście jest w początkowej fazie i uda się uratować wzrok
    Jeśli kiedykolwiek zobaczycie na zdjęciu żółty odblask w oku, natychmiast konsultujcie to z okulistą
    Tym bardziej jeśli chodzi o dzieci.
    Maluch nie powie "Mamo widzę gorzej na prawe oko". Zakomunikuje problemy dopiero kiedy całkiem oślepnie!
    Nie bójcie się też reagować jeśli odblask zobaczycie ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Sebul na ostatniej prostej przed metą:):)

29.04 Ostatnia operacja Już nie mogę się doczekać.

I niespodzianka Nie ma potrzeby pobierania kości z czaszki do przeszczepu Profesor Bschorer powiedział, ze ubytek w dziąśle jest nie wielki i można zastosować mniej inwazyjną metodę.
    Przetnie dziąsło w miejscu ubytku. Zszyje razem skórę a w ubytek wstrzyknie wapień, który w połączeniu z Sebulową krwią powinien odbudować kość. Na efekty, w postaci zębów w miejscu ubytku, będzie trzeba troszkę dłużej poczekać. Jednak to ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Siatkówczak- podstępny rak atakujący maluchy!

Wczoraj córka miała bal w przedszkolu. Robiłam trochę zdjęć. Jedno ścięło mnie prawie z nóg....

Nie wiem czy ktoś z Was zna historię Kubusia. Tego , który stracił przez raka jedno oczko...Po miesiącu od usunięcia chorego oczka rak zaatakował drugie... O nim, i jego WYGRANEJ walce ze złośliwym nowotworem możecie poczytać tutaj.

Ja dzięki historii Kubusia dowiedziałam się jak można rozpoznać raka siatkówki u dziecka.
    Jeśli podczas robienia zdjęć z fleszem, oko daje ...
    Kategorie
    Uncategorized
    Załączone Miniaturki Attached Images
  4. Matka bezmyślna i zaniedbująca matką być nie powinna!

Czasu bark. Jednak muszę to napisać! Mam nadzieję, że uda mi się powstrzymać przy tym emocje jakie mną targają!

Przypadek pierwszy

I co Wy na to?

Pomijając warunki w jakich mieszkają. Bo wiadomo, że nie każdemu się przelewa.
    Matka pokazana w materiale jest osobą , moim zdaniem, bardzo nieodpowiedzialną.
    Jak można, JAK?, nie chodzić do lekarza z wcześniakiem Jak głupim trzeba być ...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Operacyjny wrzesień

W końcu mam chwilkę... Uff

16 września zostaliśmy przyjęci na oddział chirurgii dziecięcej w klinice w Schwerin.
    17. rano odbyła sie operacja zamknięcia rozszczepu wargi i podstawy noska. Profesor założył też kilka szwów na podniebieniu w celu zamknięcia przetoki. Dał też jakiś specjalny klej do podniebień.
    Sama przetoka, czyli nowa dziura w podniebieniu, bardzo się zrosła w ciągu miesiąca. I tak w dziury wielkosci kciuka została szczelinka jakby namalowana cienkopisem. ...
    Kategorie
    Uncategorized
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni