Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Patrzę i oczom nie wierzę

No właśnie: tu, tu, tu, tu, tu i wieeele innych, które rzuciły mi się w oczy, ale nie chce mi się wyszukiwać. To wszystko przy zachwycie i poklasku innych forumowiczów . Kompletnie nie pojmuję jak można odnosić się z taką arogancją do innych ludzi (nie ważne, że bezimiennie), rozumiem, że w nerwach każdemu się zdarza, ale od tak po prostu?

Dziwny jest ten wirtualny świat, w realu (przynajmniej w moim otoczeniu) takie osoby byłyby krytykowane i uważane za arogantów, a tu?... uważa się za dobrego poetę ...

Updated 25-11-2013 at 08:16 by Kris_pytajnik

Kategorie
    Moim zdaniem
  2. Pies

Pies sie też domago uwagi

Zazdrosny je o kocury i uważo, że za wiele miejsca poświyncóm kuróm .
    Strzelił focha, zebroł smycz i poszeł spać, co o tej porze rzadko sie zdarzo .
    Zazwyczaj zasypio w swoim wyrku koło 23:00 a koło północy przenosi sie na fotel.
    A dzisio? Jeszcze ni ma 22 a ón już spi. Podejrzana sprawa

Jeszcze jest inna opcja - cosi przeskroboł i udowo, że je niewinny

...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Specjalnie dla Krilady

Kury pozdrawiają ale nic tu pisać nie bedóm. Twierdzóm, że piszóm jak kura pazurym

W ogóle to sie oflagowały
    Siedzóm na grzyndzie, domagajóm sie koguta i znoszóm jajka co drugi dziyń
    Także jak mie wkurzóm to ich podciepiym do Iwi
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Runda dwudziesta siódma - dwukolorowe z jabłkami

Ciasto zaś upiekłam.... Smakowite bardzo.....

Potrzeba

CAM00392.jpg

6 jajek
    2 szklanki mąki
    1 szklanka cukru
    1/2 szklanki oleju
    1/2 szklanki wody gazowanej
    1 łyżeczka proszku do pieczenia
    1-2 łyżki kakao
    cukier waniliowy
    jabłka
    cynamon

Jabłka przesmażamy na odrobinie masła z cynamonem....
    CAM00393.jpg

wynosimy na werandkę żeby ...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Odblaski ach odblaski

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Chwilę temu wracałam do domu. Mimo tego, że wieczór jest ładny jedzie się dość paskudnie. Miejscami występuje dość gęsta mgła. Ale nie o tym...

Po drodze mijałam dość sporo ludzi. Kilku pijaków, kilku biegaczy, kilku z psem i normalnych, zwykłych ludzi. I wszyscy ubrani na czarno, żadnego nie widać z daleka i każdy do przejechania od strzału, bo wiadomo jakie są chodniki na trasie Cieszyn - Ustroń, a nawet Wisła

Może byśmy zaapelowali żeby ludzie zaczęli nosić odblaski?
    ...
    Kategorie
    Uncategorized