Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Postanowienia..

W ch.. poszły gdzieś bo zapał mam ale rzadko z nich korzystam,częściej myślę swoimi kategoriami..Jest sobota ta pora lato a ja stukam jak dekiel po klawiaturze i nie chcę nigdzie wychodzić jeśli byłaby ona..Choć ci co mnie znają wiedzą że mnie w domu nie powinno być o tej porze..I też nie jestem,korzystam z neta komuś w przeliczeniu myślę bedzie darmo..szukam ogółem,sam już nie wiem czego,chyba nie znajdę nigdy..
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Najlepsze imprezy na stawach u Alka (wisła jonidło)

Cytat Napisał myszta Zobacz post
    W każdy piątek i sobote jest fajna impreza dla każdego!
    codziennie jest łowienie ryb, rowerki i inne atrakcje + zimne pyszne piwko , drinki z palemką i jedzonko pycha!
    zapraszam serdecznie!

---------- Post dodany o 08:54 ---------- Poprzedni post dodany o 08:52 ----------

Personel z karczmy beskidzkiej najlepiej sie bawi u alka
    Kategorie
    Uncategorized
  3. miejsce podłe ale chroni przed deszczem

żona od niego odeszła, synowie nie chcą go znać, pytają po co znów przychodzi,
    w każdym sklepie jest wypraszany, codziennie w tym samym ubraniu, na surowcach
    wtórnych zna się ponadprzeciętnie. dzień spędza w parku, korzysta ze słońca,
    nocą zagląda do klatek, do piwnic, kamienic, śpi w bramie na kawałku kartonu na ziemi.
    byle na głowę nie padało, byle nie w przeciągu, by organizmu nie przewiało.
    każdej nocy płacze, wie dobrze co stracił a zwykli przechodnie gdy ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Żyć wiecznie

na początek teledysk

i ten artykuł
    http://odkrywcy.pl/kat,111398,title,Od-2045-roku-ludzie-beda-niesmiertelni,wid,14804345,wiadomosc.html?smg4stic aid=6ee72

nie będę się dziś rozpisywał ...jednak może dam znów do myślenia czytelnikowi.

oglądając film Matrix wydaje się możliwe, że nasze myśli mogą być programowane i ciało w sumie nie jest potrzebne, aby doznawać wszystkich uczuć pod warunkiem ...

Updated 31-07-2012 at 12:29 by tomi71

Kategorie
    Uncategorized
  5. festyny

Hej ! Mam takie pyt. nie orientuje się ktoś kiedy jakiś festyn w Ochabach , Pierścu bądź w Kiczycach? ;d
    Tagi: festyn
    Kategorie
    Uncategorized