Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Ktoś

Czy ktoś tu jeszcze zagląda?
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Laserowa operacja żylaków - jesień najlepszym okresem na operację żylaków

Okres jesienny sprzyja zabiegom chirurgii naczyniowej, m.in. laserowym operacjom żylaków, zwłaszcza jeśli problem dotyczy kończyn dolnych. Boryka się z nim bowiem, aż 20 proc. populacji i z roku na rok ten procent wzrasta.

Żylaki kończyn dolnych to poszerzone, poskręcane i zmienione chorobowo odcinki żył powierzchownych, wyczuwalne i widoczne przez skórę. Są poważnym problemem, znacząco pogarszającym komfort życia, a nieleczone zwykle stopniowo powiększają się i mogą prowadzić ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. przystanek - Szpital

Pędzimy często nie świadomie przez nasze życie i nawet nie zauważamy, że coraz mocniej przyśpieszamy. Jak pasażerowie pociągu, który mknie do przodu i nie patrzymy co się dzieje za oknem. Ktoś wsiada ...ktoś wysiada, a my dalej w jakimś określonym składzie myślimy, że jak wysiądziemy to komuś nas zabraknie ...coś się stanie.
    A przychodzą takie chwile, że musimy wysiąść np na stacji "Szpital". Czekamy na zabieg lub operację ...nikt nam nic nie mówi, telefony powoli milkną, dookoła ...

Updated 07-06-2016 at 10:29 by tomi71

Kategorie
    co mnie męczy
  4. Papież Jan Paweł II - 11 lat później

to już 11 lat ... jedenastka to dla mnie jakaś liczba symboliczna, która pojawia się w moim życiu co jakiś czas ...pojawiła się i dziś

Co zostało z tamtego czasu?

Wspomnienia:
    - Wracaliśmy od znajomych, kiedy w radiu ogłoszono, że On nie żyje.
    - 21.37 - to do dziś godzina symbol ...godzina w której przypomina mi się Papież Jan Paweł II.
    - Pamiętam jak dzień przed śmiercią Papieża poszedłem do kościoła się pomodlić ...czego nigdy wcześniej nie robiłem ...

Updated 20-05-2016 at 07:34 by tomi71

Kategorie
    co mnie męczy
  5. A jutro...

Przyjdzie zajączek

Cieszycie sie?
    Kategorie
    Uncategorized