Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Weź tylko ładowarkę do telefonu i swojego laptopa. Mogą ci się przydać.

Pierwsza noc - nic sobie z tego nie robisz, nawet o tym nie myślisz.
    Druga noc - dziwnie tak, bez swojego pokoju, i mogło by być cieplej.
    Trzecia noc - telefon zdążył się naładować w pracy, bierzesz prysznic na BP, żeby nikt się
    w pracy o twoich problemach nie domyślił.
    Czwarty dzień - Na przerwie pytasz znajomych czy ktoś coś o jakim mieszkaniu nie wie.
    Piąty dzień - internet w galerii, laptopa ładujesz koło maszyny z pluszakami
    Szósty tydzień - gdzieś ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Chodzę !!!!!!!

przez w dniu 11-05-2012 o 23:21 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Dla zainteresowanych – śmigam Wam ja ! Nie potrzebuję już kul, nie potrzebuję wózka ! Jestem w stanie zrobić dobrych kilka kilometrów po mieście z lekkim ledwie zmęczeniem – ostatnio zrobiłem około 6-u i było ok. Fakt, dalej mam problem na schodach, ale jest dobrze. Mam z Opieki załatwioną rehabilitację w DPS-ie przy stadionie, u dr. Rottermanna i powiem Wam że daje mi to niesamowicie dużo. Nauczyłem się już prawidłowo chodzić – stawiać stopę pięta, środek, palce, przenosić ciężar ...
  3. Nogi - zadbaj o nie, bo nadchodzi lato? Porozmawiajmy o nich i nie tylko

I trochę więcej o stopach.

Zapewne jak wiecie stopy są jak lustro - mogą nam wiele powiedzieć o człowieku, jego zdrowiu, dolegliwościach i stylu życia.
    Niosą nas przez całe życie.
    Wiele schorzeń bierze się od stóp i nóg - albo na nich się kończy.
    Poświęcamy im jednak stanowczo zbyt mało czasu, co w końcu znacząco może wpływać nie tylko na ich wygląd, ale też na ogólny stan naszego zdrowia.
    Zazwyczaj przypominamy sobie o stopach gdy bolą, puchną ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. huśtawka

z jednej strony dolina potępiony wśród żywych by odbić się i złapać pozytywną energię na tyle odrazić się do swej podłości by potem spaść z podwójnym hukiem i wrócić do niej jak do swej kochanki,jak wierny pies..
    Wszystko szlag trafił nienawidzę się męcząc swe ego okaleczając niszcząc..I tak się podniosę by znów potem upaść-machilny tryb błędnego koła a ja się kręcę,nie to świat się kręci ja stoję...czas stanął
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Matura

...moja dziewczyna ma dzisiaj maturę,
    nie ma czasu dla mnie wogóle,
    nie śpi po nocach, strasznie się boi,
    szkoda mi dziewczyny mojej...
    hura, hurra! dzisiaj matura...

qrde a gdy ją dwa lata temu poznałem to była dla mnie
    tylko "zwykłą nastolatką która leci na moją fure"
    no i dociera do mnie że czas wokół mnie jednak zap...dala,
    że wtedy miała 17 lat, teraz ma mature, że w styczniu będzie