Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. I po świętach

No to zaczęło się .Ledwo sobie dobrze pojadłem po tygodniu przerwy dobrze się napiłem i to nie tylko kawy ,przyszedł czas na zimny prysznic. Podwyżki ,podwyżki wszystkiego co tylko można a zarobek licząc inflacje ani drgnął a wręcz nieco stopniał. Powiedzcie ludziska jak tu dalej żyć .Akurat dochody mojej rodziny nie są najtragiczniejsze i wiem że ludzie mają o wiele mniej , wiec nie rozumiem jak oni wiążą koniec z końcem tego malutkiego sznurka.Czy ktoś z rządzących zastanowił się jak ludziom ...
    Kategorie
    Uncategorized
  2. Jednym zdaniem, czyli gdy męczy nas jedna piosenka

przez w dniu 04-12-2011 o 19:07 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Zastanawiam się ilu czytelników wie że 8 września 2010 roku, De Mono wydało płytę o nazwie „No stress”. W domyśle nieduża część, bo kto by pamiętał tak dokładnie daty, o ile w ogóle słucha niniejszego zespołu. Otóż moi drodzy na wspomnianej płycie znalazł się singiel „Jednym zdaniem” nagrany w duecie z Anną Dereszowską. Ten oto singiel męczy mnie od rana bezustannie. Znacie to, prawda ? Że jak już zacznie męczyć to nie przejdzie, aż się danej piosenki człowiek nie nasłucha. ...
  3. Tomografia, sąd, KTOŚ..

przez w dniu 24-11-2011 o 00:22 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Paweł był na rzeczonej tomografii i wczoraj odebrał wyniki. Zatoru płucnego nie ma! Jest co prawda inne schorzenie, ale już nie takie groźne, a przede wszystkim – nie śmiertelne.
    Paweł był w sądzie 22ego. Sprawa została jednak przeniesiona na 22ego grudnia z pewnych względów. Paweł ma ważone zdanie na temat wyroku, powiedzmy 50/50 %.
    Paweł ostatnio odbył długą rozmowę z Przyjaciółką.
    Wskutek tej rozmowy Paweł podjął się kolejnych odważnych zmian w swoim życiu i stylu bycia. ...
  4. Dla Mimi@ PONIEDZIAŁEK

Jak chcesz dziewcze tak masz.

Wczoraj jak to w Niedzielę - jadłem ,jadłem i jadłem-paluszki(solone) i czekałem na propozycję czegoś smacznego z minionej niedzieli.Oczywiście prócz nic wielkiego mi do głowy nie przyszło.AAAA dziś Poniedziałek więc zasiadam przy klawiaturze i dalej marzę o czymś wyjątkowym jak werthers oryginal
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Rozmyślania nad jedzeniem.Czyli co by tu tak dobrego zjeść.

Jeśli ma ktoś jakieś wyuzdane dania to poproszę o przepis albodam się namówić . Dziś zaliczyłem (korzystając z przepięknej pogody) kiełbaskę z grilla . Super smakowało-polecam szczególnie w listopadzie.Co prawda trochę listków czereśni uświetniło smak potrawy ale sam pobyt na świeżym powietrzu był bardzo wskazany. A co wyście dziś dobrego zjedli?
    Kategorie
    Uncategorized