Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Boskim okiem – ty na wózku i ty bez...

przez w dniu 23-05-2011 o 23:19 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Kiedyś słyszałem pewną przypowieść. Było w niej o tym że szedł sobie człowiek po plaży, było mu dobrze, i koło siebie miał cały czas jakieś ślady stóp koło siebie odciśnięte w piasku. Wiedział że to Bóg szedł obok niego. Pewnego dnia, kiedy tak szedł i dosięgło go nieszczęścia, świat zaczął się mu walić, i nie było odciśniętych śladów stóp na piasku obok niego. Kiedy w końcu znowu wyszedł na prostą, zapytał „Boże, zawsze kroczyłeś tuż obok mnie, a kiedy najbardziej Cię potrzebowałem, nie było ...
  2. Bieganie w SKOCZOWIE

Mam pytanie czy są w Skoczowie osoby które lubią czasem pobiegać na dłuższe dystanse?
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Parę słów o tym jak Bóg dba o swoje dzieci

przez w dniu 22-05-2011 o 03:44 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    No i masz. Tuningowanie na dodatkowym akumulatorze niedawno wcale się nie skończyło. Otóż moi drodzy czytelnicy, do tej pory, jako że netbooki mają to do siebie że strasznie cicho grają, zwłaszcza gdy się jedzie wózkiem przy ruchliwej ulicy i co chwilę mija cię auto – zainwestowałem w taki bajer jak głośniczki zasilane z gniazda USB. Grały całkiem całkiem, mieściły mi się idealnie między nogi a boczne podpórki ramion wózka. Grało już o niebo lepiej. No ale piski itd. itp., hmm... Co mnie dzisiaj ...

Updated 22-05-2011 at 11:31 by masterpascaler (Dodanie zdjęć i filmiku)

Kategorie
    Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim
  4. Kawowy szybki wpis

Wprawdzie kawę już dopiłem ale wypadałoby od czasu do czasu napisać parę słów Cieszy mnie, że kolejne elementy na naszym portalu się rozwijają, że niektórzy z Was założyli bloga. Dzisiaj przeczytałem przy kawie jednego (Polecam!).
    Zaczyna się, a właściwie nigdy nie było inaczej, sezon imprez (z tą różnicą, że plenerowych). Także redaktorzy jadą gdzie mogą pofilmować trochę, pocykać zdjęcia. Szkoda, że nie możemy być wszędzie.
    Ligi piłkarskie wchodzą w decydującą fazę rozgrywek. ...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Marker, pusta szafa i nadzieja w roli matki głupich

przez w dniu 20-05-2011 o 17:32 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Ostatnio wspomniałem o tym jak wszyscy „przyjaciele” odwrócili się ode mnie po wypadku. No to stała się rzecz jeszcze gorsza. Otóż po wypadku musiałem się przeprowadzić, ponieważ nie byłem w stanie utrzymać całego wynajmowanego domu, wynajmuję teraz więc pokój w Wilamowicach. Była też opcja powrotu do mamy, ale sęk w tym że mama mieszka na 2 piętrze w bloku, a to dla mnie ilość schodów nie do pokonania. Wkrótce po wprowadzeniu się tutaj ze względu na mój stan fizyczny wprowadziła się ...