Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Jak daleko do nieba ?

przez w dniu 18-05-2011 o 22:56 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Wykształcenie - elektronik. Przydało się wczoraj. Dołożyłem do mojego wózka elektrycznego jeszcze jeden akumulator. Spasował idealnie za tylne oparcie. No to nic - stestujmy sobie zasięg. W prawej ręce joystick sterujący wózkiem, w lewej klikacz z Axe. Jak na reklamie - średni wynik koło 60 osób to norma. Bo tak już jest, że ludzie albo patrzą na takiego inwalidę pomykającego na wózku z litością w oczach, albo jak na zwierzątko w zoo - możesz oglądać, ale nie podchodź pod szybę. Wyłączając takie ...
  2. Wstępniak

przez w dniu 16-05-2011 o 07:28 (Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim)
    Wstępniak czyli parę słów o mnie.
    Nazywam się Paweł i mam 26 lat. Kilka miesięcy temu miałem wypadek samochodowy. Zasnąłem za kierownicą na ulicy Kiczyckiej, przez co zderzyłem się czołowo z samochodem jadącym z naprzeciwka. Przyniosło to ze sobą spore konsekwencje - miałem pękniętą opłucną, pękła mi przepuklina i kość udowa w lewej nodze. Okazało się na szczęście że chirurdzy w Śląskim w Cieszynie nie są tacy źli jak mówi wiele osób. Opłucną zszyto (zmniejszając mi lekko płuca z konieczności), ...
  3. Polecane tytuły filmów - Komedie/Sensacyjne/Akcji

Cytat Napisał adamasio Zobacz post
    Wracając do tematu komedii, to polecam nieśmiertelną klasykę:
    -American Pie
    -100 dziewczyn
    -dukes of hazard
    - wieczny student
    - how High (superzioło)
    -chłopaczki z sąsiedztwa
    -Harold i Kumar
    -Eurotrip
    - koleś gdzie jest moja bryka
    - goraca laska
    - dziewczyna z sąsiedztwa
    -Mały
    -wieczór kawalerski
    -straszne filmy
    -byle zaliczyc
    -babci synek
    -wpadka
    To dla fanów odmóżdżających
    ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Wesołych i tego no, owego i tamtego

W święta oczywiście najważniejsze jest przeżycie duchowe, jednak kiedy do tego wszystkiego dopisuje ładna pogoda to jest już idealnie!

Zabieram więc żonę i syna na mecz okręgówki, pokibicować, a przy okazji przygotować materiał na ox.pl

Forumowiczom i wszystkim czytelnikom portalu życzę (może mało oryginalnie, a czy zawsze musi być oryginalnie?) wszystkiego najlepszego, rodzinnie spędzonych świąt, miłości, zapomnienia od codziennych trosk, Bożej łaski i czego tylko ...
  5. Media piszą o brzydkiej pogodzie, tymczasem...

Media (w tym i nasz portal) donoszą dzisiaj, że pogoda okropna, że jest brzydko, spadł śnieg, generalnie do "czterech liter". Tymczasem na stronie cieszyńskiej policji czytamy o tym, że niechybnie zbliża się wiosna. Dlaczego?

Otóż pewien 24 - letni mieszkaniec Pogwizdowa został zatrzymany, po tym jak włamał się do altany i skradł kosiarkę spalinową wartości 300 zł. Policjanci przedstawili mu zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia. Policjanci szybko ...
    Kategorie
    Uncategorized