Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. /

świat się zmienił..
    dzięki i narazie,
    Kategorie
    Uncategorized
  2. zla diagnoza lekarzy w medikolu

Cytat Napisał juziwa58 Zobacz post
    moja żona w grudniu 2017r zaczła sie zile czuc z bulami plecow i boku poszla do poradni medikol i zarejstrowala sie u lek.Wiechy ten kazal zrobic zdjecie kregoslupa,dal przeciwbulowe tabletki i 5 dni l4 ,żona sie czula coraz gożej i zmieniłem lek,na doktor Witkowska ta jej powiedziala ze to od kregoslupa,dala skierowanie na 19 stycznia na rechablitacje nawet nie chciala jej dac l4 bo powiedziala że pacjent wtakim przipatku musi sam sobie pomuc,, ja widzac coraz wieksze bule zony pojechalem do dok,Tomeckiej
    ...
    Kategorie
    Uncategorized
  3. Depresja

Dawno nic nie pisałem w tej kategorii.Parę latek temu.Parę przemian wcześniej.Parę stresów mniej,parę szczęść więcej.Mniej więcej.Pisząc wtedy czułem każdą literę na całym ciele.Bo ja już jestem taki (byłem znaczy),że lubię każde słowo dobrze przyodziać i tchnąć życie.Jestem ojcem każdej litery,panem języka i jego charakteru.
    Depresja..
    Tak,moje 2 kropki,święte 4ever.
    Depresja..
    Że nie było z kim porozmawiać przed tym wszystkim.
    Jak ważna jest ta ostatnia rozmowa..Bardzo ...
    Kategorie
    Uncategorized
  4. Tyle czasu minęło...

Widzę, że forum dogorewa...
    Ciotki chyba poznikały.
    Ale jakby któraś się ostała to może se poczytać.
    Sebul łobuz. W poniedziałek miał małą operację. Stracił zęba, który urósł w szczelinie rozszczepu. Zyskał trzy koronki i zabawkę.
    Ma się dobrze. Chodzi do przedszkola i czasami bywa ciężki. Bardzo. Ma ogólne zaburzenia rozwojowe. Jest w trzech terapiach i jakoś się to kula ku dobremu.
    Ja pracuję z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie i fizycznie. Nabrałam ...
    Kategorie
    Uncategorized
  5. Allium ursinum

Moja fascynacja czosnkiem niedźwiedzim trwa od około trzech lat. Około, bo dokładnie nie pamiętam, na pewno od dnia kiedy przeczytałam o jego cudownych właściwościach.

Powiedzmy sobie szczerze – czosnek niedźwiedzi znam od małego dziecka, bo zawsze podczas spacerów w lesie czy wędrówek górskich gdzieś on się tam pojawiał kusząc zapachem coraz bardziej intensywnym, zależnym od wzrostu rośliny. Jako, że ktoś ze starszych powiedział, że jest to „dziki czosnek” to nie ...
Strona 1 z 117 1231151101 ... OstatniOstatni