Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Wszystkie wpisy na blogu

1. Allium ursinum

Moja fascynacja czosnkiem niedźwiedzim trwa od około trzech lat. Około, bo dokładnie nie pamiętam, na pewno od dnia kiedy przeczytałam o jego cudownych właściwościach.

Powiedzmy sobie szczerze – czosnek niedźwiedzi znam od małego dziecka, bo zawsze podczas spacerów w lesie czy wędrówek górskich gdzieś on się tam pojawiał kusząc zapachem coraz bardziej intensywnym, zależnym od wzrostu rośliny. Jako, że ktoś ze starszych powiedział, że jest to „dziki czosnek” to nie ...
  2. Nudy...

Nudy okropne. Na forum nic się nie dzieje. Tu się nic nie dzieje...
    Tęsknię za starą ekipą
    Kategorie
    Uncategorized
  3. SEO and SMM agency in Sydney

AdvertDigital is the number one SEO agency in Sydney. With our help, your website can dominate the competition. We’ll optimise your website for mobile applications and get your site ranked higher on Google. We’d like to provide you with a free consultation and website analysis, and then give you an honest assessment of the changes that we could make to improve your business. Fill out the discovery form on http://www.advertdigital.com to get started now
    Kategorie
    Uncategorized
  4. tańcz

W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie

Chodzi o to aby nauczyć się tańczyć w deszczu

zatem tańcz tańcz tańcz .......

deszczu krople w tańcu łap

zamknij oczy

jestem tu

blisko tak

nie bój się .....

Kategorie