Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

jackbenes

s1

Oceń wpis
Forma duszy leku kiedy ciało i umysł spływają już do ścieków..Kiedy oczy zachodzą już mgłą kiedy nic zrobić nie możesz i choćbyś chciał złapać pion to kolana się gną..U mnie tylko melancholia tu bo dla ludzi mam na codzień kilka dobrych słów i uśmiech z rana znów..a tak bez wierszyków bo samo się mi to zaczęło dziwnie układać tak to lecę,se bilecik kupiłem,wygodnie usiadłem i patrzę jak wszystko wiruje gdy wpadam w łuk..Oczywiście ja grzeczny i uśmiech zawsze na twarzy,tylko uwaga bo gryzę,bezpański,parę właścicielek chciało mnie mieć ale zawsze im spieprzyłem hehe noi szczepiony,co 20m się szczepie,nawet podmiejski nie ma tyle przystanków co ja..świat zawirował świat żeświrował a z nim już razem ja..Gdzieś tu nawet jest temat o takich jak ja,yoshiko go założyła.Definicji więcej niż kopernik miał w brudnopisie i pogarda-spadam a przy tym szydzę na lewo oraz prawo bo w jednej chwili wstaje po prostu podnoszę głowę do góry i idę ale każdy ma potrzeby i czasem mam ochotę po prostu zamknąć oczy kupić se miesięczny usiąść uśmiech jak zawsze być musi u mnie nie ma inaczej i se lecę jak na bunge tyle że mam lepszy efekt bo oni zawsze dają mi tą cholerną linę a ja im wała i w locie i tak ją zawsze ucinam.cóż mogę powiedzieć,jestem tylko człowiekiem,tylko przez parę chwil w życiu jest dane mi być bogiem..desiderata
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy