Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Siedzi i bredzi :)

Spojrzenie

Oceń wpis
Spojrzenie...
no właśnie! czym ono jest?
na jednych robi wrażenie
dla innych to zwykły gest

cóż znaczy nasze spojrzenie?
dlaczego ludzie patrzą w oczy?
jak duże ma w życiu znaczenie?
czy coś mnie w twych oczach zaskoczy?

czy są tam emocje?
czy może obłuda?
czy można coś ukryć?
czy to się nie uda?

czy chcesz coś przekazać?
czy tylko popatrzeć?
spojrzeniem wrogość pokazać?
czy wrażenie złe zatrzeć?

Ciekawe ilu z was zastanawiało się i ma świadomość jak ważny w naszym życiu jest kontakt wzrokowy?, ile informacji można w ten sposób przekazać i co można wyczytać patrząc komuś w oczy?.

Naukowcy twierdzą, że 90% informacji jakie są przekazywane do naszego mózgu to są bodźce pochodzące z narządu wzroku!. Kontakt wzrokowy uważany jest za najpotężniejszy środek komunikacji niewerbalnej!.

Updated 28-10-2012 at 16:11 by Krisgw

Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar debride
    No tak, dlatego chciałabym móc spojrzeć Ci w oczy:)
    "czy coś mnie w twych oczach zaskoczy?"
  2. Avatar uongo
    Wow! Rozpisaliście się blogersy! :D

Z tym okiem od debride to nie problem- cały czas na nas łypie. ;)

A z tym czytaniem z oczu, to bym uważała. ;) Najczęściej widzimy tam rzeczy, których nie ma.
  3. Avatar wronka
    albo to co bardzo chcielibyśmy zobaczyć czasami przynajmniej. Ale tak czy inaczej coraz częsciej nasze życie przenosi się częściowo do sieci więc coraz trudniej z oczu czytać
  4. Avatar uongo
    Trzeba czytać miedzy wierszami, ale taka sama ruletka. ;)
  5. Avatar wronka
    Ale faktem jest że znam kilka osób , które mają straszny wzrok , aż się odechciewa rozmawiać, jeśli rzeczywiście "oczy są zwierciałem duszy" to ja wolę sobie nie wyobrażać co tam w tych ludziach siedzi brr .
  6. Avatar debride
    No żesz:censored: Jakie to tu jest z tą edycją p:censored:ne !!
    Updated 29-10-2012 at 17:17 by debride (zły cytat)
  7. Avatar debride
    Wrrr!! Wk...urzyłam się i już nie napiszę tego co chciałam bo mam nerwa!!
    Updated 29-10-2012 at 17:16 by debride
  8. Avatar konwalia
    Magia spojrzenia,magia dotyku...jakimi zaklęciami was przywołać,aby znów poczuć dreszcz przeszywający ciało od dotyku dłoni i zobaczyć całą siebie w jego czarnych oczach...
    Updated 29-10-2012 at 18:41 by konwalia
  9. Avatar Krisgw
    [QUOTE=uongo;bt497]Z tym okiem od debride to nie problem- cały czas na nas łypie. ;) [/QUOTE]

No fakt, że łypie swym oczkiem ale na obrazku to nie działa . Ja mam swoją teorię co można wyczytać w oczach Debride :) ale trzeba by to było zweryfikować ;>. Po tej akcji z oczami wiem też, że są tu na forum nie jedne oczęta w które chciałbym spojrzeć ;)
    Updated 29-10-2012 at 21:14 by Krisgw
  10. Avatar debride
    [QUOTE=Krisgw;bt509]No fakt, że łypie swym oczkiem ale na obrazku to nie działa . Ja mam swoją teorię co można wyczytać w oczach Debride :) ale trzeba by to było zweryfikować ;>. Po tej akcji z oczami wiem też, że są tu na forum nie jedne oczęta w które chciałbym spojrzeć ;)[/QUOTE]

A cóż to za teoria?;>