Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

malgoska282

Poplątane...

Rating: 2 votes, 3.00 average.
Odbierając świadectwo, nie bardzo wiedziała co ja czeka w niedługim czasie, a miało wiele się wydarzyć w jej życiu. Skończyła 22 lata ,miała chłopaka ,z którym była zaręczona, plany wspólnie spędzonego życia i to wszystko.
W 2 miesiące po ukończeniu szkoły udało się jej znaleźć pracę, swoja pierwsza w życiu pracę, może nie był to jakiś szczyt marzeń ale zawsze były z tego jakieś pieniądze. Okazało się że musi wyjechać na 10 dni na szkolenie. Bała się, przecież nigdy nie była sama daleko od domu. Nie znała nikogo, ale okazało się że potrafi nawiązywać nowe znajomości. Szkolenia odbywały się praktycznie po 10 czasem nawet 12 godzin dziennie. Był to chyba najcięższy czas nie spodziewała się, że będzie jej tak ciężko, bez rodziny i bez ukochanego. Ale zdała sobie sprawę ze musi być w końcu samodzielna, że trzeba nieco wyjrzeć i nie bać się nowych wyzwań.
Po 10 dniach szkolenia przyszedł czas powrotu do domu, wróciła jakaś odmieniona pewnymi przemyśleniami bardziej dorosła. Zaczęła się praca, okazało się ze będą z nią pracowały całkiem ciekawe osoby, bo nie wszyscy byli na szkoleniu w tej samej miejscowości co ona. Poznała wiele fajnych osób niektórymi bardziej z innymi mniej zżyła się. najpierw jak to przed otwarciem nowego miejsca było urwanie głowy końcu nadszedł dzień otwarcia.
Razem z Wiki miały pierwsza zmianę, zawdzięczały to wszystko Grześkowi, kierownikowi zmian, uprosiły go dzień wcześniej aby mogły pracować razem na zmianie. Wiki okazał się szalona koleżanką dzięki której Nikola odkryła swoje drugie ja, pokazała ze tak naprawdę nie jest wcale taka święta i spokojna jak dotychczas wszystkim się wydawało.
Hej Wiki jak się masz dzisiaj ? już nie mogę doczekać się kiedy otworzymy, powiedziała Nikola, jednak Wiktoria nie była pełna takiego entuzjazmu co ona, miała za sobą ciężką noc, znów jej mąż wrócił do domu pijany i jak zwykle wtedy robił jej wyrzuty o wszystko, a na dodatek dwójka jej dzieci obudzona hałasem nie mogła potem zasnąć. Nikola pocieszyła koleżankę żeby się nie martwiła że w końcu jej los się odmieni i wszystko się poukłada, ale nie zdawał sobie sprawy ze i w jej życiu Zajda zmiany.
Zmiana dziewczyna szybko zleciała popołudnie miały wolne ,ale nie poszły po pracy do domu tylko postanowiły ze obleją udany pierwszy udany dzień otwarcia w pobliskim pubie.
Usiadły przy stoliku, zamówiły po drinku. Nikola pierwsza się odezwała. wiesz Wiki, niedługo będę miała 5 lat jak jestem z Kryspinem razem, widzę że on wcale z tego się nie cieszy zamiast się zbliżać do siebie coraz bardziej się oddalamy , wszystko to odkąd poszłam do pracy. On chyba jest zazdrosny o to że pracuję i nie ma mnie jak dotychczas na wyłączność. Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa, ale ja długo tak nie wytrzymam. Wiki popatrzyła na nią swoimi wielkimi oczami i powiedziała jej- nie martw się będzie co ma być lepiej teraz niż potem skończysz za kilka lat jak ja, też na sile chciałam być mądrzejsza i nie dałam sobie przemówić nikomu i co żyjemy obok siebie a nie ze sobą.
Gdy tak siedziały ,przypatrywało się im dwóch mężczyzn, mogli być w ich wieku lub nieco starsi coś koło 30. W końcu zapytali się czy mogą się przysiąść…

Taki początek w sumie nie wiem jeszcze czego tak mnie coś natchnęło, zobaczę jak się to odbije echem może potem pomyśle co dalej
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar wsciekla debride
    To Twoje dzieło?
  2. Avatar wronka
    Małgosia dawaj dalej
  3. Avatar malgoska282
    Cytat Napisał wsciekla debride
    To Twoje dzieło?

tak moje dzieło,mówię coś mnie tak natchnęło wczoraj i napisałam
  4. Avatar wsciekla debride
    Nieźle Dawaj dalej Fajnie się czyta
  5. Avatar krilady.
    Ja też czekam na dalszą część
  6. Avatar sympatyczny
    To cząstka z Twojego życia ?
  7. Avatar Zoska
    No gratulacje,pisz dalej
  8. Avatar dżeki
    [B]małgoś[/B] ponad 2 miesiące minęły,jestem głodny :)
  9. Avatar dżeki
    [B]małgoś[/B] ponad 2 miesiące minęły,jestem głodny :)
  10. Avatar dżeki
    [IMG]http://www.forum.ox.pl/images/smilies/new11-08/nuda.gif[/IMG]
  11. Avatar krilady.
    No właśnie też się zastanawiam......................................