Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

"Trochę chmur, trochę słońca..." czyli mydło i powidło:P

I po Świętach...

Oceń wpis
Bardzo szybko mi zleciały, szybciej niż w innych latach
Może to z powodu faktu, że pierwszy raz robiliśmy wigilię większą niż na 4 osoby, toteż pracy było znacznie więcej... ale opłaciło się, bo było bardzo rodzinnie i wesoło
Doszłam do wniosku, że jak ma się dzieci, Święta bardziej cieszą - już samo przygotowywanie się do Nich odbywa się trochę inaczej Piekąc ciasteczka ze swoim Małym Mężczyzną miałam wiele frajdy i pomyślałam sobie, jak to fajnie być takim brzdącem, dla którego odkrywanie świata musi być codziennie zaskakującym doświadczeniem Myślę, że tęsknota za dziecięcymi latami beztroski sprawia, że podczas Bożego Narodzenia każdy lubi poczuć się jak dziecko - cieszy nas zwłaszcza obdarowywanie się prezentami no i oczywiście otrzymywanie ich!
A Wy jakie macie odczucia w tej kwestii? Może się nimi podzielicie? Zapraszam
Tymczasem - wesołego spędzania poświątecznego czasu Ja jutro wracam do pracy, ale jeszcze jestem w świątecznym nastroju, czego i Wam życzę!

Komentarzy

1. Avatar wronka
    Moni zgadzam się z Tobą chyab w Święta najbardziej się cieszę jak widzę radość na buzi mojego dziecka, jak czekamy razem na aniołka, jak odpakowujemy prezenty.
    Dzieci dają nam szansę na radość z małych rzeczy, z tego że jest się razem , że jest piękna choinka