Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Siedzi i bredzi :)

Droga do sławy...

Oceń wpis
Patrząc na to co się dzieje obecnie w mediach można pokusić się o stwierdzenie. że aby być sławnym wystarczy zabić własne dziecko!! Tak! dokładnie tak!

Wszystkie szmatławce rozpisują się o niejakiej Katarzynie Waśniewskiej, w radio o tym trąbią, w TV pokazują, wszyscy mówią o matce Madzi z sosnowca a nie o podłej morderczyni, która zabiła własne dziecko! Za jakiś czas wszyscy zapomną kim była mała Madzia z sosnowca, dzieckiem, które zagrało w telenoweli czy może tragicznie zmarłym niemowlakiem, wszyscy będą mówić o sławnej Katarzynie Waśniewskiej, matce Madzi z Sosnowca.

Może ja jestem przewrażliwiony ale dla mnie to dramat, zamiast publicznie potępiać taką osobę z jej czyn, media robią z tej kobiety celebrytkę, przeprowadzają wywiady, pokazują na pierwszej stronie, nazywają Matką Madzi a co to z matka!, która zabiła swoje dziecko! Na jakim ja świecie żyję?, dlaczego jest takie ogólne znieczulenie?, od kiedy zabójstwo traktowane jest jako dobry pretekst do zdobycia sławy....?

Updated 11-01-2013 at 16:53 by Krisgw

Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar wsciekla debride
    Niestety takie są dzisiejsze realia. Smutne Nawet ktoś napisał o niej książkę.
    Ale czego chcieć od marnych pismaków Nie mają pomysłu na reportaż więc wałkują to samo w kółko aż do zrzygania...
    A ta ... zawsze chciała być sławna i poniekąd to osiągnęła...
  2. Avatar konwalia
    ....i nawet Smoleńsk na chwilę przycichł...
  3. Avatar wronka
    bo cały ten zakichany świat jest chory żądny debilnej sensancji, ludzie chcą na takie rzeczy patrzeć i tego słuchać bo normalnośc jest dla niektórych zbyt nudna i szara , robi się z byle kogo gwiazdy na siłę wmawiając nam że można być nikim i zostać sławnym "celbrytą" wystarczy kawałek cy.... czy du..... pokazać , eh ....... chory kraj i chore społeczeństwo