Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

"Trochę chmur, trochę słońca..." czyli mydło i powidło:P

Największe marzenie...

Oceń wpis
Siedzę przy jadalnianym stole, oglądam "The Voice Of Poland" i... myślę o swoich marzeniach - tych z dzieciństwa oraz tych z dorosłego już życia. Jednym z nich jest kształcenie swojego głosu - zawsze chciałam i lubiłam śpiewać, ale nie kształciłam go, czego teraz bardzo żałuję. Tak wiele zależy od tego, w jakiej rodzinie się rodzimy, w jakich warunkach dorastamy... nasze losy inaczej toczyłyby się, gdybyśmy np. urodzili się w innym miejscu i o innym czasie.... Czasem tak obie myślę, że los jest bardzo niesprawiedliwy, że jednym daje tak wiele, a inni ledwo wiążą koniec z końcem. Oczywiście, wiele zależy od charakteru i własnej ambicji, zdeterminowania... ale rzadkie są przypadki "od pucybuta do milionera". Klucz do szczęścia leży w tym, aby cieszyć się tym, co mamy, a czego być może na co dzień nie doceniamy - jak np. zdrowie, rodzina, przyjaciele, praca...
Takie oto refleksje nachodzą mnie wieczorową porą... dawno mnie tu nie było, oj dawno. Ale czasem Was podglądam
Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających i życzę udanego weekend
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar ukweli
  2. Avatar Krisgw
    A może niekoniecznie to los jest niesprawiedliwy, tylko my tacy jesteśmy? nie potrafimy docenic tego co los nam daje i żądamy ciągle więcej i więcej? Z tego wpisu można wywnioskować, że pieniądze są najważniejsze, a chyba nie są... pieniądze są tylko środkiem niezbędnym do przetrwania w otaczającym nas świecie, wystarczy, że będzie ich tak w sam raz, może być nawet ciut mniej niż by się chciało, byle by było gdzie spać, co zjeść i tyle, więcej nie trzeba, są ważniejesze rzeczy :)
  3. Avatar MoniEm
    Oczywiście, że są rzeczy ważniejsze od pieniędzy -
    Klucz do szczęścia leży w tym, aby cieszyć się tym, co mamy, a czego być może na co dzień nie doceniamy - jak np. zdrowie, rodzina, przyjaciele, praca...
  4. Avatar konwalia
    Moni,może nie wszystko jeszcze stracone,może są jeszcze marzenia,które da się spełnić...a może Twoim dzieciom uda się dokonać tego,co dla Ciebie było nie do zdobycia...Owszem za pieniądze kupi się absolutnie wszystko,ale z drugiej strony kto ich nie ma,a posiada talent,ambicję i ciężżżzko pracuje osiągnie czasem więcej ,niż ktos-komu podano wszystko " na tacy ".Dużo zależy też od rodziców,aby właściwie pokierowali talentami dziecka,a potem...może przyjdzie taka chwila,że będziemy siedzieć wśród publiczności i patrzeć ze łzami szczęścia w oczach,jak nasze dziecko wzrusza i zachwyca ludzi swoim talentem...tak ,jak w czasie tej cudownej piosenki rodzice Michała...

5. Avatar klaudia88
    mam podobnie nie martw się
    od małego chodziłam z pilotem po domu i śpiewałam, teraz to już jestem za stara ale kocham muzykę i śpiewać, pomimo iż kompletnie nie umiem

lubię czytać ciekawe blogi, sama prowadzę :-)

tylko warto marzyć i na niektóre rzeczy nigdy nie jest za późno - pamiętaj