Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Kris_pytajnik

Patrzę i oczom nie wierzę

Oceń wpis
No właśnie: tu, tu, tu, tu, tu i wieeele innych, które rzuciły mi się w oczy, ale nie chce mi się wyszukiwać. To wszystko przy zachwycie i poklasku innych forumowiczów . Kompletnie nie pojmuję jak można odnosić się z taką arogancją do innych ludzi (nie ważne, że bezimiennie), rozumiem, że w nerwach każdemu się zdarza, ale od tak po prostu?

Dziwny jest ten wirtualny świat, w realu (przynajmniej w moim otoczeniu) takie osoby byłyby krytykowane i uważane za arogantów, a tu?... uważa się za dobrego poetę człowieka, który w średnio błyskotliwym wierszyku nazywa innych użytkowników cymbałami i idiotami.

Zastanawia mnie znieczulica ze strony pozostałych użytkowników? skąd się to bierze? bo szkoda takim osobom odpowiadać? bo moderatorzy powinni zrobić porządek? u siebie w domu, czy w swoim otoczeniu też pozwalacie na coś takiego? a przecież to jest wasze forum, wy tu piszecie, poziom wypowiedzi na tym forum i akceptacja takiej arogancji świadczy też o was

Pozdrawiam
Kris - naczelny troll na tym forum

Updated 25-11-2013 at 09:16 by Kris_pytajnik

Kategorie
Moim zdaniem

Komentarzy

1. Avatar wsciekla debride
    Forumowicze zaczęli to olewać i przekraczać dzięki Tobie Kris. Już po prostu nikomu nie chce się handryczyć i szarpać z osobami, które i tak nie dopuszczają do siebie innego zdania. Jak komuś nie odpowiada to co sie dzieje na forum, jego forma, jego treści, brak interwencji adminów itd, itp. niech tu nie zagląda. W sieci są miliony forów. Z pewnością każdy znajdzie coś co mu idealnie odpowiada. Mnie odpowiada to co tu jest. Takie jak jest. Jeśli Tobie ciągle to wadzi to nie rozumiem dlaczego ciągle niszczysz swoje nerwy i zdrowie zaglądając tutaj. No chyba, że masz jakieś skłonności do samo udręczania się... Wtedy sprawa staje się jasna
  2. Avatar Kris_pytajnik
    Cytat Napisał wsciekla debride
    Mnie odpowiada to co tu jest. Takie jak jest.
    Jeżeli ci to odpowiada to OK, mnie wychowywano zupełnie inaczej, obrzucania innych epitetami nie toleruję i unikam takich ludzi, bo towarzystwo w którym przebywam świadczy też o mnie. Nie musisz handryczyć się ze mną, po to wyniosłem się z forum, żeby wyrażać swoje zdanie bez narażania się na takie ataki jak ten powyżej. Nie musisz czytać i komentować moich wpisów.
    Updated 24-11-2013 at 15:06 by Kris_pytajnik
  3. Avatar krilady.
    Nie wyniosłeś się tak całkiem.....

A odpowiadając na Twój wpis no to nie odpowiadamy za posty innych. Każdy ma prawo wyrażać się jak chce i to jak to zrobi świadczy o nim. Jeśli chodzi o wypowiedzi obrażające to powinien przede wszystkim reagować admin (lub adminka ).
  4. Avatar Kris_pytajnik
    Cytat Napisał krilady.
    Nie wyniosłeś się tak całkiem...
    Całkiem nie, pisałem przecież o tym, z pewnych względów całkowicie zniknąć nie mogę. Uszanowałem jednak waszą wolę i staram się nie wypowiadać na forum (ograniczam się do bloga), mam nadzieję, że i Wy uszanujecie moje prawo do obecności i wypowiadania swojego zdania na tym blogu.

Cytat Napisał krilady.
    Jeśli chodzi o wypowiedzi obrażające to powinien przede wszystkim reagować admin (lub adminka ).
    I tu się mylisz, to od użytkowników zależy jaki poziom panuje na forum, jest wiele miejsc w sieci, gdzie takie posty spotykają się z masową krytyką a ich autorzy są bojkotowani, tu jest zupełnie odwrotnie...

Ale róbcie jak chcecie, ja popatrzę z boku jak to się rozwinie, jak na razie nie myliłem się i niektórym "świętym" zaczyna wystawać słoma z butów
    Updated 25-11-2013 at 01:41 by Kris_pytajnik
  5. Avatar krilady.
    Allleee, coś tam sobie popisujesz i dobrze - masz prawo, jako Ty...jako nie Ty... Chociaż nie jest to fajne robić użytkowników w bambuko.

Ty też pokazałeś poziom w Starych babach i w Przeprosinach (nie trzeba czasem używać brzydkich słów).