Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

malgoska282

Wieczorne przemyślenia mamy niedoskonałej.

Oceń wpis
Tak sobie właśnie siedzę i myślę sobie jak to jest ,że codziennie sprzątam i choćbym robiła to nawet 2 razy dziennie to i tak wieczorem jest bałagan I w zasadzie jak to jest,ze w domu jest codziennie coś do roboty( przynajmniej ja tak mam) nie da się wszystkiego zrobić tak coby siąść i powiedzieć wsio porobione.Albo brudne podłogi albo kuchnie ogarnąć albo pokój dzieci( to by trza tak najlepiej wszystkie zabawki do wora i fruu przynajmniej nie miały by czym zołzy bałaganić).
I tyle razy sobie obiecuje ,że wieczór będzie dla mnie ,ale zawsze coś mi sie przypomni że trzeba zrobić

A jeszcze jedno,zanim miałam dzieci myślałam sobie jaka to ja będe super,codziennie będziemy sie razem bawić rożne gry zabawy zero telewizji ksiazeczki i te sprawy. Cóz życie jest inne ksiażeczka jest wieczorem,ale tv też ,szczególnie rano. :
- mamusiu mogę puścić sobie tv ( 7 rano w sobotę)
-Tak oczywiście córciu tylko cicho ,bo mamusia musi dospać ,póki najmłodsze sie nie zbudzi.
ja to niedobra jednak jestem
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar krilady.
    Ja ogarniam to co najważniejsze, a rzeczy, które zrobię "dodatkowo" idą mi na plus Nie stawiam sobie mega wysokiej poprzeczki bo bym nie wydoliła
  2. Avatar wsciekla debride
    Hehe jakbym to ja pisała Łazi człowiek cały dzień coś niby robi, coś sprząta a za chwilę znów syf. Zabawki dziecka wszędzie. W obytrzech pokojach, w kuchni, w łazience, ba nawet w spiżarni i na korytarzu. Tym w mieszkaniu i tym przed mieszkaniem. I choćbym nie wiem jak skutecznie je usuwała z tych miejsc to i tak tam uparcie powracają... Jedynie ajk w sobotę z mężem dokłądnie wysprzątam to siadam i myślę. Uff jak czyściutko. A za godzinę znów bajzel....
  3. Avatar Iwi
    Ja też odnajduję tu siebie
    Ale już przestałam przejmować się wieczornym bałaganem...no chyba że spodziewam się gości hehe
    Rano też można posprzątać a i energi więcej jest...
    Ty się małgośka w ogóle tym nie przejmuj....szkoda życia
  4. Avatar Zoska
    Małgośka ja też tak ma,więc nie jesteś sama
    A ktoś mi kiedyś powiedział,że w domu w którym są dzieci zawsze jest "bałagan",a jak jest sterylnie czysto to coś jest nie tak
  5. Avatar wsciekla debride
    świeta słowa Zośka
  6. Avatar malgoska282
    uspokoiłam się,że nie jest ze mną tak źle skoro też tak macie

Debra też raz w tyg mam w sumie czyściutko i to na krótko
  7. Avatar tomi71
    kiedy mojej żonie przeszkadza wieczorny bałagan, a widzę, że jest już zmęczona (co sie dość często zdarza) wtedy gaszę światło ...i już jest czysto Mogę wtedy zrobić dobrej herbaty i siąść sobie, spokojnie pogadać czy pooglądać sobie razem tv ...albo coś jeszcze
    ...przecież nie mozemy być niewolnikami swojego mieszkania czy domu.
    Żeby mieć dobre z nim wspomnienie trzeba go używać, a nie tylko sprzątać.