Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

malgoska282

Ciąg dalszy wieczornych przemyśleń mamy niedoskonałej

Oceń wpis
Rozmawiając dziś z pewną mila panią i widząc jak spogląda na moje paznokcie dochodzę do pewnych wniosków... Od początku.
Doszłam do wniosku,że dzieci to jednak zmieniają wszystko. Kiedyś nie włozyła bym za nic dresu,nie było mowy o chodzeniu na płaskim obcasie ,wyjściu bez kompletnego makijażu,bez zrobionych paznokci,no i oczywiście włosy,obowiazkowo idealnie ułozone. Cóz teraz zdarza sie w dresie wyjsc na zakupy z nałozonym tylko pudrem ( żałuję tego tylko w momencie gdy stojąc przy kasie ,naprzeciw stoi przystojny brunet i myśle sobie jeju jak ja wygladam hehe ),wiadomo z obcasami sie pozegnalam( mimo najlepszych chęći za każdym prawie razem gdy załoze je na nogi to dochodze w ostatniej chwili ze musze przebrac na bardziej wygodne ) włosy czesto nieulozone no i spiete ( absolutnie przenigdy wczesniej bym tak nie wyszła ,w spietych włosach) no i te paznokcie ,po rozmowie z pania popatrzyłam na nie i stwierdziłam ze sa wszystkie połamane i wcale nieopiłowane i ze wciaz nie mam na to czasu. I tak siedze sobie i chustajac małego noga we wózku,opiłowałam te paznokcie coby juz nie straszyć,a i pomaluje sobie a co( to nic że bede jutro pewnie po południu je zmywać )
kurcze jak człowiek potrafi sie zmienic. Mogla bym tak wymieniać duzo.. O przypomnialo sie mi hehe kupka dzieccięca. Pilnowałam znajomej kiedys dziecka i zawsze modlilam coby sie mały nie posral przy mnie,zdarzyło sie raz najpierw to miałam odruch zwrotny potem pielucha na nos. A dzis ciesze sie jak głupia jak dziecko zrobi kupke ,nieraz się nią pobrudzę i jakoś mam to gdzies,nie mówiąc o oglądaniu jej czy aby na pewno jest prawidłowa
No i chyba trzeba sie ogarnac kapke,i znajsc czas na te paznokcie i wsio,bo kurcze potem wstyd
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar wsciekla debride
    hehe i znów czytam siebie;p Ja na paznokcie daję bezbarwny, nie odpryskuje a od razu wyglądają na zadbane. I wystarczy raz na tydzień je szybko przelecieć pedzelkiem. Włosy spięte Ostatnio ciągle tylko takie mam Makijaż ogranicza sie do tuszu i kredki, czasami podkład. Cienie do powiek nakładałam ostatni raz w sylwestra... Cały dzień łaziłam w piżamie... no ale cały dzień liczyłam na to, ze uda się mi zasnać na chwilkę. Nie udało się... Też sobie obiecuję, ze jak mały się urodzi i będę miała więcej sił to wezmę się za siebie... ale to pewnie takie gadanie. Jakoś sił na to brak i czasu. Najchetniej tobym se walnęła stały mejkap, przykleiła tipsy wyprostowała na stałe włosy i wstawała codziennie rano ganc gotowa jak w serialu
  2. Avatar krilady.
    Tym razem wypisz, wymaluj - jo!
    lakier bezbarwny..jakikolwiek lakier ostatnio se wyciągłam kosmetczke...i tydzień później schowałam z powrotem...

I tak się zastanawiam czy to ino jo tako niezguła, że ni mom na to czasu A dopiero móm jedno dziecko....
  3. Avatar tomi71
    myślę że nie ma co załamywać rąk
    wg mnie ...nie we włosach, ani w paznokciach, czy stroju przejawia się uroda kobiet. Pewnie, że czasem przykuwają uwagę takie odpicowane kobiety jednak tylko na jedno zerknięcie i tyle.
    Wasza uroda wychodzi ze środka ...z oczu i z serca. Ta nie przemija tak szybko, a świeci najbardziej. Każdy kto ją w Was dostrzeże, nie będzie zwracał uwagi na to jak wyglądacie, tylko jak na niego patrzycie, jak się uśmiechacie i jak się do niego odnosicie i będzie patrzył na gesty.
    Dla własnej przyjemności jak sie odwalicie to na pewno to doceni ale myślę, że prawdziwie kochający nie będzie wymagał tego na codzień

A przecież żyje się po to, aby czuć się kochanym, a nie po, aby być "wytykanym"

a z tym oglądaniem kupy ...no cóż ...też tak miałem
    Updated 29-11-2013 at 10:36 by tomi71
  4. Avatar ukweli
    Małgoś dresy są cool, ważne żeby byłe czyste i nieponaciągane. Włosy trza umyć, ale spięte jak najbardziej. Makijaż niepotrzebny, a żeby nie straszyć bladą twarzą, to somoopalacz się przydaje. No paznokcie trzeba czasem wypiłować, ale to ni ma tak często. I czystą, nie najgorszą koszulkę co dzień na oprysznicowane ciało i do dzieła. Ja tak cały czas łażę i czuję się całkiem seksi.
    Od czasu do czasu się pomaluj, bo potem jak zrobisz make up to będziesz trzeć oczy. I cały urok w p***u. hehe
  5. Avatar Krzaczek_Malin
    O! Ty piszesz!
  6. Avatar malgoska282
    Ja czasem sie mi zdarza jak mom wene,chodx ostatnio wene mom ale czasu brak