Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Kris_pytajnik

1000 kilo książków.

Oceń wpis
Zaprawdę powiadam wam ludziska! spieszta się klikać, tak szybko czas leci

ale zanim kliknieta poczytajta se regulamin

wynika z niego bowiem, że:

1. Na placówki biorące udział w konkursie głosują uczestnicy konkursu i to te głosy decydują o zwycięstwie
2. Uczestnikami są instytucje kulturalno oświatowe, placówki wskazane przez innych uczestników i osoby indywidualne, które muszą być zarejestrowane na stronie nowowydane.pl
3. Każdy uczestnik może oddać jeden głos na instytucję i placówkę
4. Każda osoba indywidualna (kuzynka...) po zarejestrowaniu się na stronie nowowydane.pl i oddaniu głosu weźmie udział w losowaniu nagród i dopiero to losowanie wskaże zwycięzców.

Updated 22-12-2013 at 20:34 by Kris_pytajnik

Kategorie
Moim zdaniem

Komentarzy

1. Avatar ukweli
    I 90% pisaniny na forum poszło się paść.

Oczywiście szkoda mi tych książków...
  2. Avatar wisiketa
    Jest ochrona dany osobowych, jadymy dalej, napieprzamy a co? a kto nam zabroni
  3. Avatar wisiketa
    kto (kuzynce...) udowodni że te osoby nie korzystały z mojego paptopa, zgłosiła swoją placówkę i klikała z mojego paptoka Oczywiście nie musi przebywać w moim domku, wystarczy że odpali program TeamViever 6 i już jest na moim paptopie oczywiście za moją zgodą
    Polak potrafi, ale trzeba chcieć a nie narzekać
  4. Avatar krilady.
    A mi się ciśnie jedno, kris..... Ja pierd.... Tyś je jednak przykry synek A niech je potym jakisi gupi losowani, ale my sóm zacięci i chcymy walczyć, a nie dziwać się, narzykać, wyśmiywać, goowno robić i jeszcze innych dołować
  5. Avatar Kris_pytajnik
    Cytat Napisał krilady.
    Tyś je jednak przykry synek
    Eee ni! jo nie je przykry, w kwietniu łoboczymy, kto je przykrejszy ale teraz ciii nie psujmy zabawy
    Updated 26-12-2013 at 11:45 by Kris_pytajnik