Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Raz, dwa, trzy... szukam!

Nowy "stary" ox.pl

Oceń wpis
Wreszcie ruszył nowy "stary" ox.pl Jest nareszcie forum, które kilku użytkownikom obiecałem, są też nowe działy. Teraz cała nadzieja w Was, naszych czytelnikach, że pomożecie nam w tworzeniu serwisu - że będziecie wysyłać materiały na kontakt24.ox.pl, dodawać nekrologi do działu nekrologów itd

Cały czas pracujemy nad poprawkami i zmianami. Cieszę się, że żywo reagujecie na to, co na "oksie", jak mówią niektórzy, się dzieje
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar pat15
    No fajny blog Czekam na kolejnego newsa
  2. Avatar krilady.
    "pomożecie?...pomożemy!"
  3. Avatar dula
    takie żywe uczestniczenie" w tworzeniu" portalu...jest bardzo ciekawe.
  4. Avatar konwalia
    My też się cieszymy,bo fajne to nowe forum,no i "wciąga"(niestety),ale nekrologów,to oby było jak najmniej w tym dziale,czego wszyscy sobie życzmy....
  5. Avatar masterpascaler
    Jak dla mnie super, zmiany tylko i wyłącznie na lepsze. Zerkam na ox codziennie przy kawie i po tylu latach milo widziec nowy layout. I do tego nigdy nie chcialo mi sie zakladac bloga, bo to bog wie gdzie bog wie jak. A tak? Moge teraz zalozyc na ox. Tak trzymac !