Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

tomi71

Skoczyć jak Baumgartner, ale w drugą stronę ...pierwsze podejście

Oceń wpis
Chorwacja (choć każde miejsce jest dobre). Leżę na plaży pod gwiaździstym niebem i patrzę we Wszechświat. Podnoszę ręce do góry i zdaję sobie sprawę ,że w tym momencie włożyłem je w ...kosmos. Leżąc uniosłem jeszcze nogi do góry i widzę, że moje ręce i nogi sięgają gwiazd. ...i co z tego że mam do nich ileś milionów, czy miliardów kilometrów (może lepiej lat świetlnych) ...i tak to jest kosmicznie daleko. Namówiłem do tego samego moich towarzyszy. Trochę dziwnie na mnie patrzyli, ale spróbowali i przyznali mi rację - też tak się poczuli (na trzeźwo ) ...i widziałem nas jak byliśmy przyklejeni do Wielkiej Piłki plecami wisieli rękami i nogami w przestrzeń. Gdyby tak teraz ktoś wyłączył grawitację polecielibyśmy prosto w przestrzeń. Patrząc tylko w niebo na gwiazdy, nasze ręce i nogi były zanurzone w przestrzeni kosmicznej. Poczułem się jakbym mógł dolecieć na każdą z widzianych gwiazd
Jak napisy na początku Gwiezdnych Wojen niknęły w przestrzeni, tak ja czułem się, jakby mnie ta przestrzeń wciągała - fantastyczne uczucie (z wykorzystaniem odrobiny wyobraźni)

Wakacje to dobry moment na takie "podróże" ...a przyjmując, że ...że Wszechświat jest nieskończony ...pomachałem do swoich bliźniaków w niezliczonej ich ilości, na niezliczonej ilości Ziem pod ...tym samym Wszechświatem.

Wasz Kosmita

Updated 21-08-2015 at 13:33 by tomi71

Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar Krilady*
    Hehe, tomi...."na trzeźwo"....
  2. Avatar Krilady*
    Dobrze, że nie zrobiłeś odwrotnie (na czworaka) i nie kazołeś szczekać swoim znajomym
  3. Avatar tomi71
    cały czas Krilady chodzisz z głową w gwiazdach ...to kwestia uświadomienia sobie tego ...a co wystawiasz innym to już inna sprawa