Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Debra

Czekanie

Oceń wpis
Gdyby jakaś forumowa Ciocia ciekawa była co Sebulka to informuję, że się nie doczekaliśmy operacji
Osiem razy była odwołana z powodu kataru... I niestety czas na mniej inwazyjną metodę przeminął... Także przeszczep kości do dziąsła odbędzie się dopiero między dziewiątym a dwunastym rokiem życia. Kość zostanie pobrana z kości biodrowej. Wściekła jestem... Ale cóż tak miało być. Najwidoczniej nie był to jego czas.
Poza tym wszystko ok. Słyszy świetnie. Mówi bez problemów. Wyraźnie jak na swój wiek. Logopeda stwierdziła, że nie potrzebuje dalszej terapii na dzień dzisiejszy Rozwija się świetnie. Miewa czasami problemy ze snem. Tak jak dziś.... nie spał od 1 do 6 w nocy! Ale na to szybko pomaga wizyta u osteopaty.
Przesyłamy Ciociom całuski Sebulkowe :*
Kategorie
Uncategorized

Komentarzy

1. Avatar arnika
    Myślałam o Was ostatnio
    Szkoda, że nie udało się z tą operacją, ale cóż tak bywa...
    Przesyłam całuski dla Sebulka, już musi być z niego całkiem duży kawaler
  2. Avatar Krilady*
    Jak przeczytałam pierwsze zdanie to od razu sobie pomyślałam: jakże mi smutno! Ale...w dalsze części jest optymistycznie Wiem, że teraz operacja byłaby lepsza, ale słyszy świetnie, mówi, ogólnie raczej dobrze się rozwija także to...to się zrobi później, a do tego czasu: trzymajcie się!

P.S. A jak tam u Ciebie prywatnie?
  3. Avatar Debra
    stres bez końca tak prywatnie
    Niestety do tego czas nie będzie miał jednego zęba. Lewej dwójki. W wieku czterech lat bedzie miał założony aparat na mleczaki. Choć w sumie nie są jakoś specjalnie krzywe ale prawa dwójka wyrosła bokiem. A lewa jedynka jest cofnięta. No i ten aparat poprawi też łuk podniebienia, choć i tak jest świetny
  4. Avatar Debra
    Niestety blizny pod noskiem są dosyć widoczne. Są bardzo jasne. Póki co nie można z tym nic zrobić. Profesor powiedział, ze jesli chcę to może je wyciąć i poszyć na nowo. Ale to odpada. Nie będę go skazywała na cierpienie przez głupie blizny.
    Najbardziej w tym wszystkim jednak dołuje mnie to, ze za te 7 lat profesora już tutaj ne będzie. Za kilka lat przechodzi na emeryturę. Będzie dalej operował ale na Florydzie.... Wiem, że są inni specjaliści ale on jest moim cudotwórcą...
  5. Avatar arnika
    Cytat Napisał Debra
    Najbardziej w tym wszystkim jednak dołuje mnie to, ze za te 7 lat profesora już tutaj ne będzie. Za kilka lat przechodzi na emeryturę. Będzie dalej operował ale na Florydzie.... Wiem, że są inni specjaliści ale on jest moim cudotwórcą...
    Ale... z drugiej strony pomyśl sobie jak technika cały czas idzie do przodu to za te siedem lat jeszcze większe cuda będą czynić
  6. Avatar She6L
    Uściskaj i ucałuj dzieci od cioci She Kiedy będziesz w PL?
  7. Avatar Debra
    Arnika, tak to prawda Ubytek na szczęście nie jest jakis wielki.
    She, dzięki i wzajemnie Do Pl w tym roku się nie wybieram. W przyszłym chyba też nie
  8. Avatar Krzaczek_Malin
    Co u Was, jak dzieci? Pisz coś!