Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

jackbenes

Depresja

Oceń wpis
Dawno nic nie pisałem w tej kategorii.Parę latek temu.Parę przemian wcześniej.Parę stresów mniej,parę szczęść więcej.Mniej więcej.Pisząc wtedy czułem każdą literę na całym ciele.Bo ja już jestem taki (byłem znaczy),że lubię każde słowo dobrze przyodziać i tchnąć życie.Jestem ojcem każdej litery,panem języka i jego charakteru.
Depresja..
Tak,moje 2 kropki,święte 4ever.
Depresja..
Że nie było z kim porozmawiać przed tym wszystkim.
Jak ważna jest ta ostatnia rozmowa..Bardzo potrzebny jest drugi rozmówca z tego samego"radia".
Może być to najważniejszy moment w życiu - kiedy wszystko od jakiegoś czasu przygasa,ty nazywasz to depresją i potrzebujesz rozmowy.
Teraz natychmiast,gdzie jesteś?
Zwykle wtedy ktoś gasi światło..
Nikt nie słyszy,nie rozumieją twojego języka.
Wtedy właśnie dopiero przychodzi depresja.

Zostawiam pustą linijkę,tylko tak mogę opisać,to co chcą wiedzieć ci,którzy z nią nie obcowali.Przeżyłem wiele takich linijek.Ale w tamtych poprzednich było jednak coś naskrobane.Jakieś litery nie po kolei,pokropkowane,tu i ówdzie przekreślone słowo.
.
99% ludzi z prawdziwą depresją zapłaci całą wygraną z lotto,która wpadła przed chwilą,dorzuci z własnych podatek od wygranej i rozbierze się do naga - ubrania swoje odda.ZA UCZUCIA.
Tyle o depresji.Mogłem wstawić tu puste,wielkie pole,ale nie mam zamiaru skóry tak łatwo oddać.

Porozmawiajcie,kiedy będziecie czuli ogromną potrzebę.Ona przychodzi szybko.
Wszystkiego Najlepszego!
Kategorie
Uncategorized