Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Blog na kółkach - czyli z życia na wózku inwalidzkim

Chodzę !!!!!!!

Oceń wpis
Dla zainteresowanych – śmigam Wam ja ! Nie potrzebuję już kul, nie potrzebuję wózka ! Jestem w stanie zrobić dobrych kilka kilometrów po mieście z lekkim ledwie zmęczeniem – ostatnio zrobiłem około 6-u i było ok. Fakt, dalej mam problem na schodach, ale jest dobrze. Mam z Opieki załatwioną rehabilitację w DPS-ie przy stadionie, u dr. Rottermanna i powiem Wam że daje mi to niesamowicie dużo. Nauczyłem się już prawidłowo chodzić – stawiać stopę pięta, środek, palce, przenosić ciężar ciała na nogę ze śrubą bez strachu, została w sumie kwestia schodów bo to wciąż wyzwanie. Owszem, wyjdę na 4 piętro, ale z wysiłkiem.
Ostatnio jednym z najaktywniejszych tematów jest poszukiwanie wokalistki. Wciąż daleko do końca nagrywania drugiej płyty, ale jest odzew (m.in. dzięki ox.pl) i jest wysoce prawdopodobne że druga płyta wyjdzie pod nazwą „Paweł Moćkun i ….”. Ale wiecie co mnie najbardziej cieszy ? Sprzedaję wózek. Ten elektryczny Invacare Storm Euro. Ten, który kiedyś był mi niezbędny, a dziś może się przydać komuś. Cieszę się. Bardzo się cieszę....

Komentarzy

1. Avatar arnika
    Gratulacje i powodzenia w dalszej rehabilitacji
  2. Avatar jackbenes
    U mnie jest jak jest ale cieszę się,że możesz znów chodzić to jest nadzieja dla 'niepełnosprawnych inaczej' że można powodzenia!
  3. Avatar tyranek07
    gratulacje tak trzymaj i powodzenia
  4. Avatar krilady.
    Super! Gratulacje i dalszej wytrwałości życzę!