Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Fajne Babki a maly ruch

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
  1. Krzaczek_Malin
    Krzaczek_Malin
    Dlaczego tutaj tak mało piszemy? W końcu to zamknięty wątek, można by się...otworzyć, że tak powiem. Coś słabiutko, słabiutko z pisaniem...
  2. gellwetka
    gellwetka
    No dokładnie Ja tam nie jestem skora do dzielenia się tajemnicami na forum publicznym, gdzie każdy z ulicy może zajrzeć. Ale tutaj to jak między swemi...
  3. Krzaczek_Malin
    Krzaczek_Malin
    Dokładnie...
  4. krilady.
    krilady.
    No nie do końca, bo tu wgląd też mają wszyscy ino mało kto tu zagląda (może i dobrze...), Cały ruch jest na forum.... Ja bym też wolała, zeby tu nikt poza nami nie mógł zaglądać i wtedy tu by moża wiele rzeczy poruszyć (często intymnych).
  5. krilady.
    krilady.
    Poza nami czyli Fajnymi babkami
  6. bebok2506
    bebok2506
    hmn mogli by zrobić taką grupę zamkniętą, by tylko wpisani mieli wgląd wtedy można by było poruszać ciekawe tematy
  7. megan990
    megan990
    z jednej strony tez jestem za pewnymi zamkniętymi tematami bez podgladania... bo na forum wiele się nie napisze ale z drugiej strony, jak każdy se takie grupy pozaklada to forum upadnie
  8. krilady.
    krilady.
    Forum nie upadnie
  9. Iwi
    Iwi
    Zamknięta grupa to idealny pomysł

Ostatnio mam dość forum..... nie przypuszczałabym.....ale stało się.....
  10. krilady.
    krilady.
    Bo forum ktosi notorycznie psuje....
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni