Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 169

Temat: Kurs " Alfa"

Bardzo dobry kurs.

dyszol. Bez ekscytacji. Raczej jak już to paliczkowy.
    Ostatnio edytowane przez Krzaczek_Malin ; 19-09-2016 o 22:41

Nie ma bez ekscytacji. Opis wygląda jak z dupy i sprawia złe wrażenie.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Dobrze, że kurs nie jest z dupy

Dobrze, że kurs jest otwarty na wszystkich, bez względu na wiek, płeć, wyznanie, poglądy polityczne, wykształcenie czy kulturę wypowiedzi. Te spotkania są ponad to wszystko Nie przypominam sobie osoby która miała by złe wrażenie po przeżyciu Alfy.

Zapraszamy

twojej wyobraźni
    Wpisów
    2
    Cytat Napisał orme1 Zobacz post
    Nie przypominam sobie osoby która miała by złe wrażenie po przeżyciu Alfy.
    Po przeżyciu? czyli jest opcja, że można takiego spotkania nie przeżyć? Czy ma to jakiś związek z tą uroczystą kolacją? Dosypujecie tam czegoś na poprawę nastroju? To by tłumaczyło ten dziwaczny opis na fejsie
    Ostatnio edytowane przez Nie bój żaby ; 22-09-2016 o 16:26
    Błogosławieni ci, którzy się gubią, albowiem to oni wyznaczają nowe drogi.

Rimejk "Kolacji z arszenikiem?"? To może ja tam lepiej nie iść.
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

hmm coś może jest na rzeczy z dosypywaniem czegoś do kolacji
    Ja faktycznie jak byłem na kursie po raz pierwszy to coś dziwnego się ze mną działo, nagle miałem ochotę rozmawiać , chociaż zawsze byłem introwertykiem, nabrałem dobrego humoru, który trzyma mnie już drugi rok ....
    mocne to cholerstwo

Teraz spróbuj walnąc sobie jeszcze po kablach, nie uwierzysz ale trzyma jeszcze lepiej niż po bezalkoholowym weselu dla zielonych świątków.
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Na weselu bezalkoholowym jeszcze nie byłem, ale ciągle będę twierdził, że Alfa trzyma lepiej i dłużej niż takie tam przyziemne używki.
    Dyszol spróbuj, przekonaj się

Nie wiesz o czym mówisz

Wiem o czym mówię, bo byłem, widziałem i doświadczyłem, ty natomiast nie masz wiedzy tylko swoje wyobrażenia.
    Jak przyjdziesz to też będziesz wiedział

Uprawnienia