Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 128

Temat: Dlaczego ludzie nie ćwiczą

Mnie właśnie o to tomi chodzi, żeby trafić w swoje gusta. Tobie się udało. Inni nie próbują. O tym mówię. Nie wszystko jest dla wszystkich. Trzeba szukać, kombinować, eksperymentować i słuchać swojego ciała i intuicji.
    I nie wmawiać sobie, że jestem leniem. Bo nie jestem! Rzadko kiedy krytyka działa konstruktywnie. Pozytywne wsparcie działa cuda.

Bo chcesz! Bo możesz! Tylko znajdź co lubisz robić i włala.

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Źle to odbierasz. To inaczej. 10 minut gimnastyki dziennie. Jaki powód żeby nie? Bo chyba prostszego ruchu już nie ma.
    Czemu źle odbieram? Myślisz, że to nie są powody, dla których ludzie rezygnują?

Dwa błędy dałam na początku i uważam, że to główne powody.

O ćwiczeniach napiszę potem, bo to będzie grubsza odpowiedź. :*
    Mój cień przypomniał mi dzisiaj o istnieniu kogoś niesamowitego...

Ale ja mówię że leniami są ludzie którzy gadają zamiast robić, nie ludzie którym nudzi się bieganie. A w zasadzie ludzie którzy chcieliby się ruszać albo coś robić ze sobą ale ciągle wymyślają wymówki typu nie dla mnie, nie dzisiaj albo nie ta pogoda.

Można szukac swojego "sportu" i to trwa, wiadomo ale większość ludzi po prostu jest leniwa i ma słomiany zapał. Tyle
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kłapiecie o niczym. Kto chce się poruszać to zaraz po przeczytaniu tego postu idzie na 30 minutowy spacer. Bez zaglądania na następne strony netu. Czas start. Jeśli jednak komuś nie pasuje to niech tyje i komentuje mój wpis. Do zobaczenia podczas spaceru.

Sorry ale muszym iść dziecko kómpać
    Zresztą już byłam

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    Ale ja mówię że leniami są ludzie którzy gadają zamiast robić, nie ludzie którym nudzi się bieganie. A w zasadzie ludzie którzy chcieliby się ruszać albo coś robić ze sobą ale ciągle wymyślają wymówki typu nie dla mnie, nie dzisiaj albo nie ta pogoda.

Można szukac swojego "sportu" i to trwa, wiadomo ale większość ludzi po prostu jest leniwa i ma słomiany zapał. Tyle
    No ale jak ich odróżniasz? Właśnie po to napisałam, żeby nie osądzać pochopnie.
    Żeby ludzie byli dla siebie łaskawsi.
    Żeby dali sobie szansę.

Kajów koło Gdziejowa
    Jo przed chwilóm byłech pieszo w sklepie , ale bez kijków bo to gupie wyglóndo choby mi kiery narty ukrod i przed wyjścim 5x ściepowołech bóty i łoblykołech bo to je dobre ćwiczyni miyńśni brzucha (kaloryfer)
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Cytat Napisał łopica Zobacz post
    No ale jak ich odróżniasz? Właśnie po to napisałam, żeby nie osądzać pochopnie.
    Ten kto nie jest leniem sam się obroni ale z doświadczeń moich mało kto się broni bo mało kto nie jest leniem. Ludzie lubią gadać ale gorzej kiedy trzeba robić. Za to zdecydowanie najlepiej się narzeka

- - - Dopisano - - -

Małpina jakoś bliski zrobił Ci się temat ruchu na przestrzeni ostatnich miesięcy. Nie chcę Cię demotywować bo twierdzisz, że krytyka nie działa ale mimo to mam pewne podejrzenie - możliwe że jesteś kryptoleniem hehe
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Ty i twoje fatalne wnioski... ech...

Ale blisko blisko

Ostatnio edytowane przez dyszol ; 15-04-2016 o 21:43

Pewnie zaś żeś źle zrozumioł

Pewnie tak

Uprawnienia