Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Co warto wiedzieć o chwilówkach?

Co warto wiedzieć o chwilówkach?

Było pytanie o kredyt na firmę, a co da takiego szaraczka, zwyklaczka co zarabia niewiele ponad minimum krajowe? Dodam, że zależy mi na szybkim przelewie.

Głównie wieś
    Wpisów
    131
    A mi się wydawało, że to ja mam w życiu pod górkę, a tu widzę nie...
    Jednak ludzie mają większe problemy. Taki willem na ten przykład nie dość, że matura na karku, niezwykle trudny wybór studiów, poszukiwania wykonawcy pod wylewki to jeszcze dylemat z pazurami, że o chwilówkach nie wspomnę

- - - Dopisano - - -

Ale na szczęście mo gornek pfilipiaka, jakiś pozytyw jest

Jo ni móm
    Nigdy nie prowadź dyskusji z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem...

czeluściach foruma
    Kupił drożyzne filipiakowóm to teraz musi kredyt wziónść

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Jak najdalej od tych ''złodziei" nic mi nie ukradli, ale nie polecam, ostatnio na TV oglądałem reportaż jak działają.... Każdy SMS płatny, każdy monit płatny.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cytat Napisał willem Zobacz post
    Co warto wiedzieć o chwilówkach?.
    O chwilówkach lepiej nic nie wiedzieć i nie chcieć wiedzieć. Tak jakby ich nie było.

W akcie desperacji, bo korzystanie z chwilówek do tej kategorii trzeba zaliczyć chyba wybrałbym się do Skok-u, pewniejsze i bezpieczniejsze.

Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczna chwilówka". Nie ma też nikogo, komu by chwilówki kiedykolwiek pomogły, jeśli nie liczyć samych ludzi z firm pożyczkowych.

No powiem że chwilówki nie totalne zlo. Bo jeżeli masz mózg to możesz sobie wszystko policzyć, i rozumieć ile musisz oddać. Znajomy pokazał mi tą strone , tutaj system sam wybiera dla ciebe najwygodniejszy wariant pożyczki, z wszystkich Polskich parabanków. Szybko i zręcznie
    Ostatnio edytowane przez Marcin K. ; 17-05-2016 o 13:34 Powód: linki

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Przysłowie, dobry zwyczaj nie pożyczaj, ma dwa znaczenia.
    Z daleka od spamerów. Czyżby Piotr to łotr?

Uprawnienia