Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Życie

Życie

Tak się zastanawiam teoretycznie na czym opierać się w życiu, na pracy rodzinie małżeństwie

A na czym opierasz w chwili obecnej?

krilady.
    Guest
    przede wszystkim na samym sobie....

Gdzieś kiedyś przeczytałam

Zacznij od szczęścia i daniu sobie prawa do czucia się szczęśliwym bez powodu

Cytat Napisał agusiok Zobacz post
    Gdzieś kiedyś przeczytałam

Zacznij od szczęścia i daniu sobie prawa do czucia się szczęśliwym bez powodu
    ...i będąc osobą szczęśliwą- żyj tak,aby nikt przez Ciebie nie płakał i tak,aby wszyscy płakali,gdy Ciebie już tu nie będzie.

I szanuj siebie jeśli chcesz, żeby inni szanowali Ciebie.

heh na samym sobie dla mnie to najtrudniejsze. zawsze była to szkoła... ale to się kończy...gdy byłam potrzebna komuś do czegoś wtedy czułam sie szczęśliwa, ale tak samej sobie...
    pracoholizm?

---------- Post dodany o 23:48 ---------- Poprzedni post dodany o 23:45 ----------

od najmłodszych lat marzyłam by wyjść za mąż mieć dziecko i to było dla mnie takim szczęściem. hm a wszyscy wokół mi mówili że najlepiej se samemu być po co żenić.hm ale chyba trzeba opierać się na sobie nie można wisieć na kimś

---------- Post dodany o 23:49 ---------- Poprzedni post dodany o 23:48 ----------

a w chwili obecnej?na chłopaku chyba

Nie można uzależniać swojego szczęścia od partnera, roboty bądż przyjaciół-powinnaś polegać na sobie...wypełniać czas drobnostkami które sprawiają Ci przyjemność,poszukać nowych zajęć i rozwijać swoje pasje.
    Czasem każdemu z nas jest trochę ciężko i potrzebujemy czyjejś pomocy i wsparcia,często są wsród nas ludzie życzliwi którzy chętnie pomogą i doradzą.
    Ja mam 30 lat i nie tak dawno myślałam że jestem starą panną ,teraz korzystam z życia i nie zazdroszczę koleżankom że mają mężów.

Nic na siłę, na każdego przyjdzie pora (albo i nie)

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
    — Albert Einstein

Cytat Napisał aga-d Zobacz post
    Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
    — Albert Einstein
    Tym się w życiu kierujesz?

Uprawnienia