Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: studia - szukam pomocy

studia - szukam pomocy

W tym roku u mnie matura i tak zastanawiam się nad studiami, jakie polecacie związane z administracją?

Hehe , ekonomiczno-administracyjne jak już ma to być administracja .
    A na maturze matematyka jest już obowiązkowa ? jeśli nie piszesz matury właśnie z matematyki , odpuść sobie , bardzo dobrze Ci radzę całą ekonomię i większość kierunków na polibudzie

Tylko bank

Jeśli się wciąż zastanawiasz lub pomimo wyboru nie jesteś pewien czy to odpowiednia droga, mogę jedynie podpowiedzieć, że najbezpieczniejsza i najlepsza w kontekście zdobycia potem normalnej pracy to studia MBA na WSB.pl. Bankowość w małym palcu, profesjonalni wykładowcy, więc wychodzisz z uczelni naładowany wiedzą i po części doświadczeniem, ergo zaczynasz pierwszą pracę z min. 2000 na rękę.

Według mnie podczas wybierania studiów warto uświadomić sobie do czego tak naprawdę się nadajemy. Można na przykład wypełnić test, którego wynik da nam wskazówki odnośnie naszych predyspozycji zawodowych. Tutaj jest taka fajna aplikacja http://www.kierunekrozwoju.pl/pl/serwis/aplikacja , wystarczy poświęcić kilka chwil i otrzymamy wynik, który być może wskaże nam w którą stronę powinniśmy kierować naszą przyszłość. Polecam zajrzeć na stronę

A ile ta stronka płaci za informacje na których zarabia?
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Uprawnienia