Brenna | Cieszyn | Czeski Cieszyn | Chybie | Dębowiec | Goleszów | Hażlach | Istebna | Jasienica | Jaworze | Ostrawa | Skoczów | Strumień | Ustroń | Wisła | Zebrzydowice

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Pozdrowienia z drogi na Kubalonkę

na ulicy ślepej
    Wpisów
    1
    Cytat Napisał Rufijok Zobacz post
    No popatrz, ropuch doczekał się adwokata, ale podobno ci darmowi nie są najlepsi.

Ja bym tego badziewia nawet za darmo nie chciał a inni to kupują bądź kradną i ryzykują odsiatkę.
    Tu chodzi o to że gmina dała kase na ogniwa i jakimś cudem wyparowały po zamontowaniu.
    Rower z piwnicy jak komuś zaiwanią to ox pisze jakie to nieszczęście spotkało właściciela, może jutro na sesji rady miejskiej cosik powiedzą.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[QUOTE=dyszol;302326]Mogłeś zadzwonić na policaj i dać znać że jedzie taka furka w danym kierunku i potencjalnie jest do złapania.[/QUOTE

Jakoś nie pomyslałem w takim momencie o policji. Ściął koleś bardzo ostry zakręt ponad połową swojego auta na mój pas , zapierdzielali bardzo szybko jak jakieś widmo się wyłonili. Odbiłem niemal do samej barierki przydrożnej i kuźwa szczęście że tak .

Przyznam zrobilo mi sie gorąco i rzuciłem mięsem solidnie . Na drodze było też sporo rowerzystów , no , to są raczej tacy wyczynowcy , przecież mamusia , tatuś nie bierze dzieci na wycieczkę rowerową na taka traskę , raz że niebezpiecznie a dwa to spore wzniesienie nie daje szans zwłaszcza dzieciaczkom na pokonanie krętych wzniesień .

A ci młodzi krewcy uzytkownicy drogi dali popisową jazdę ( tępą i nie wytłumaczalną logiką ) Oby nigdy nikomu nie zrobił taki baran krzywdy , sam jak chce nie , nie się zabije ale dla czego cierpieć mają normalni uzytkownicy dróg Moze spotkam sobie ten samochód a bardziej tego pseudo kierowcę . Powinien załapać się na jakieś kręcenie wora , ewentualnie klapsa , w uzębienie , tak dla opamietania , na przyszłość jak znalazł .

To jest taki model , ewentualnie bardzo zblizony , srebrny metalik , w trzech sekundach trudno jest uchcycić więcej szczegółów

, fajne sportowe autko . Ale co z tego jak baran takie prowadzi

- - - Dopisano - - -

Cytat Napisał arnika Zobacz post
    Parę tygodni temu też miałam nieprzyjemną przygodę z BMW, z tymże na niemieckich blachach
    Czasem mam wrażenie, że posiadacze samochodów tej marki powinni jakieś psychotesty przechodzić

Choć dziś chciałam przekazać pozdrowienia dla pani z białej mazdy, która tak szalała na ulicy Bielskiej, że na odcinku szpital - UŚ gdyby nie to, że ma więcej szczęścia niż rozumu to rozwaliła by to auto z pięć razy
    Arnika może to jest tak że jak ktoś wsiada do jakiegoś powiedzmy bardziej znanego autka , cieszącego się nieco lepszymi osiągami , czy samą nazwą , urasta wówczas , staje się takim pseudo maczo . Nie chodzi tu już o samo BMW a ma jakąś tadycję , o ile się nie mylę to w 1928 r. pierwszy model ujrzał światło dzienne . Główna siedziba i fabryka BMW mieści się chyba w Monachium . Produkują silniki do samochodów wyscigowych , i całą gamę aut osobowych .

No i widzisz Pani z białej Mazdy szarżowała sobie po Bielskiej , ja wiem i Ty wiesz jak i inni . Stosujmy się do tego co nam mówili na kursach , ufaj ale miej " Ograniczone zaufanie do współużytkowników dróg " Tak bedzie lepiej i bezpieczniej

Pewne jest jedno .... wszystkich debili drogowych , nie jest w stanie eliminować policja a tym bardziej my sami .

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał kwantan Zobacz post
    może to jest tak że jak ktoś wsiada do jakiegoś powiedzmy bardziej znanego autka , cieszącego się nieco lepszymi osiągami , czy samą nazwą , urasta wówczas , staje się takim pseudo maczo
    Dokładnie tak, w domu głód, bida, ubóstwo a w butach siano zamiast skarpet i dlatego od czasu do czasu chce maczo udawać
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

A ja miałem taką śmieszną sytuację, że gość w mieście siadł mi na dupie, jakieś 30cm za zderzakiem przez kilkadziesiąt metrów więc elegancko zwolniłem do 20kmh w wyniku czego koleś zaczął intensywnie trąbić.
    Zaciągnąłem reczny i wysiadłem, a koleś uciekł. Taki odważniś ale tylko w szoferce
    "Czy rozumiesz teraz, czym jest neutralność, która tak cię porusza? Być neutralnym to nie znaczy być obojętnym i nieczułym. Nie trzeba zabijać w sobie uczuć. Wystarczy zabić w sobie nienawiść."

Kajów koło Gdziejowa
    Cytat Napisał dyszol Zobacz post
    A ja miałem taką śmieszną sytuację, że gość w mieście siadł mi na dupie, jakieś 30cm za zderzakiem przez kilkadziesiąt metrów
    Nie mógł Ci "przypadkowo" wskoczyć niższy bieg? Hamowanie raczej odradzam
    1) Nigdy nie walcze z idiotami gdyż mają przewage liczebną, tylko ich unikam

2) Najwięksi idioci to krytycy, nic nie potrafią robić a wszystko krytykują.

Uprawnienia